Додано
24.05.25 13:16:28
Давайте посміємось! 3.
Продовжуємо серію блогів для підняв настрою. Тож продовжимо :))
Ділимося кумедними моментами про життя письменників, звички книголюбів та безкінечну боротьбу за "ще одну сторінку". Читайте, смійтеся й не забудьте поділитися улюбленими мемами чи жартами в коментарях
Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Привіт!
Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДивлюся, Ви людина гумору)))
Валерій Калінов (Demolition), Дякую :)
Дякую, за гарний настрій. Про сон - це про мене)
Лана Рей, Прошу :).
Який класний та позитивний блог) Супер! Здається про сон та ще одну главу знайомо просто кожному книголюбу)
Мельська Наталі, Це точно :)
Дякую за хороший настрій)) Вітаю із 100підписниками
Фортуніті, Дякую.
Автор у коментарях до своєї книги: тільки не пишіть критики, я початківець і взагалі, це просто хобі.
Автор у колі своїх друзів: та я, знаєте, письменник, ну як Роулінг чи Толкієн, от вам пощастило зі мною розмовляти.
Crown Horror, :))
Мені найбільше сподобалось про Україну в історичних книжках. Дуже точно.
І чудово відображає наше ставлення до всього свого.
Супер) Ну перше на жаль реальність... Дякую вам за такий блог.
Руслан Баркалов, Нема за що :)
Про засновану компанію сильно. А от про сон це реально. І що саме цікаво, наче дописав і ідеш спати, а коли лягаєш, то ще дві години не можеш заснути, історія продовжується. Вже сил немає встати і намагається запам'ятати. Або як буває, телефон відкриваєш і ще чернетку заповнюєш ідеями. А потім, коли вже спиш, то бачиш сни, як пишеш :D
Serhiel Krael, ЦЕ знайомо :)
Ваші блоги не можуть залишити мене без посмішки) про заснування компанії сподобалося найбільше, а про сон - це мабуть у всіх. Ще одна сторіночка, ще одна глава і так до ранку)))
Дякую за позитив))
Tamara Yurova, Прошу :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати