Минулий запис з оновленням глав видалили))

Упс, я забула, що голі торси показувати не можна (я так думаю, що саме через картинку видалили)) Більше так не буду☺️☺️☺️
Нагадаю тоді ще, раптом хтось пропустив, нові глави відьмочки в дзеркалі опубліковані))) Приємного читання!))☺️☺️☺️ Заручниця скла: Магія темного кохання

​— Хто ти? — тихо запитав він. — Якщо ти плід моєї уяви, то ти занадто галаслива. Що ж ти там шепочеш? І чому тільки вночі?

​Я завмерла, дивлячись на його перелякані, але рішучі очі. Відстань між нами була такою малою, що я бачила кожну золотаву цятку в його темних зіницях.

​— Мені звідки знати?! — пробурчала я на повен голос. — Ти ж у нас «всемогутній» темний маг, ось і знайди причину! Тим паче твій дід створив цю кляту пастку. Мисливець недороблений…

​— Ось знову! Ти хочеш мені щось сказати? То кажи голосніше! — нагримав він на мене, хмурячи невдоволені брови. — Такий вечір мені зіпсувала своїм «ш-ш-ш». Зміюка!

​— Це я зміюка?! — загаласила я щодуху, обурена такою несправедливістю. — Збоченець хворий!

​— Там точно хтось є, — задумливо промовив він, ігноруючи мої образи, які для нього звучали як шурхіт прибою. — І не шипи на мене, а то повішу тебе у ванній. Там хоч звук води перекриє твоє бісяче шипіння.

​Ой ні, тільки не у ванну! Раптом він там ще щось гірше витворяє? Краще вже мовчати.

​— Мовчиш? Злякалася, зміюко? — задоволено констатував він, помітивши мою раптову тишу.

​— Йди до дупи, ідіоте! — пробурчала я, схрестивши руки на грудях.

​— Я попереджав. Пішли, повисиш там трохи для профілактики, — хижо усміхнувся він і почав знімати мене зі стіни.

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікі Дрейк
18.03.2026, 08:52:15

❤️❤️❤️❤️

Юлія Марченко
18.03.2026, 08:57:42

Вікі Дрейк, ❤️❤️❤️

avatar
Очерет
17.03.2026, 20:22:56

Можливо, якби торс був не весь в кадрі, то не видалили б... Та це не точно)

Юлія Марченко
17.03.2026, 20:43:04

Очерет, Треба було сховати ту красу за шторами?))))
На всяк випадок більше ніяких торсів)))

avatar
Іван Павелко
17.03.2026, 19:12:29

❣️❣️✌️⭐

Юлія Марченко
17.03.2026, 19:14:21

Іван Павелко, ♥️♥️♥️

avatar
Віталій Соул
17.03.2026, 17:48:32

Чий там еротичний торс був? Дівчини ?。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。. Чи хлопця (⁠・⁠o⁠・⁠)?

Показати 2 відповіді
Віталій Соул
17.03.2026, 18:49:52

Юлія Марченко, Дивно (⁠@⁠_⁠@⁠)

avatar
Ганна Літвін
17.03.2026, 18:40:32

Збоченець)) любить щоб підглядували походу хіхіхі

Юлія Марченко
17.03.2026, 18:42:48

Ганна Літвін, безсоромник))

avatar
Morwenna Moon
17.03.2026, 18:27:38

Ех, а такий гарний хлопак був... ❤️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
17.03.2026, 18:36:21

Юлія Марченко, ♥️♥️♥️

avatar
Ірина Саха
17.03.2026, 18:16:05

♥️♥️♥️

Юлія Марченко
17.03.2026, 18:16:40

Ірина Саха, ♥️♥️♥️

avatar
Дієз Алго
17.03.2026, 18:08:25

От вже зануди...))

Юлія Марченко
17.03.2026, 18:15:24

Дієз Алго, Він на сторінках книги залишився спокійно стояти й спокушати (або бісити) бідну відьму)))

avatar
Кі Цуне
17.03.2026, 18:06:06

♥️♥️♥️

Юлія Марченко
17.03.2026, 18:11:59

Кі Цуне, ❤️❤️❤️

avatar
Любава Олійник
17.03.2026, 17:54:12

❤️❤️❤️

Юлія Марченко
17.03.2026, 17:57:06

Любава Олійник, ❤️❤️❤️

avatar
Джулі Мун
17.03.2026, 17:37:05

❤️❤️❤️

Юлія Марченко
17.03.2026, 17:44:15

Джулі Мун, ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Бібік
17.03.2026, 17:29:57

❤️❤️❤️

Юлія Марченко
17.03.2026, 17:32:51

Ірина Бібік, ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
17.03.2026, 17:29:56

❤️❤️❤️

Юлія Марченко
17.03.2026, 17:32:48

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

Інші блоги
«аудит для боса-ескортника» у «мелодії кохання»!
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Ви вже це бачили?
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше