Пора кохання)

Ось і настала довгоочікувана весна. Ми пережили цю зиму. Ура! А весна - це, як всім відомо, пора кохання, квітів і  нового життя. До того ж вчора був день боротьби з дискримінацією. Тож на честь цих двох подій ділюся з вами одразу двома розділами мого нового роману Під одним небом

 

 

« —Горський!

   Аль здригнувся, нарешті звертаючи увагу на Олену Сергіївну. 

    —Кажу, проведи, будь ласка, Марка, до його кабінету.

    —А, так. Гаразд.–нарешті згадав він, що і є старостою про якого казала вчителька і відчуваючи як заливаються фарбою щоки.    

    Марк нарешті теж помітив його і по тому, як загорілися насторожуючими вогниками його очі, Аль зрозумів, що той впізнав його. Чорт, ще цього не вистачало.»


 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
02.03.2026, 21:57:51

❤️❤️❤️❤️

DINA DEUS
02.03.2026, 22:56:44

Лана Рей, ❤️❤️❤️

avatar
MargFed
02.03.2026, 19:35:37

❣️⭐❣️

DINA DEUS
02.03.2026, 19:48:01

MargFed, ❤️❤️

Інші блоги
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Попелюшка і хаос!)
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Фатальний розділ від Попелюшки уже у ваших книжечках: Думка "можливо не варто було сьогодні?" виникає занадто пізно. Різкий писк однієї офіціантки з будинку привертає увагу кожного, а
✨цікаве з книги✨
Але тут я почула десь далеко гуркіт і згодом до нас долинула вібрація. Аж я відчула, як ліжко трухнуло, а на Яро щось звалилося. – Сцуко! Що це бляха, таке? – обурився мисливець, потираючи лоба і тримаючи книгу. –
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Емеленд. Минуле Елевонди Евермонт
Раніше я майже не згадувала історію героїні, якій я завдячую своїм псевдонімом. Героїні, за життям якої спостерігала майже одинадцять років( десь від чотирьох і аж до шістнадцяти, коли я стала авторкою і втратила цю здатність) Увесь
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше