Давайте знайомитись і "Знайомі незнайомці"

Привіт, любі читачі!

Давайте познайомимось. Я – Нора Монтрез. Пишу дарк-романтичні історії і вірю в добро, любов і щасливий кінець.

Вриваюся в цю літературну тусовку зі своєю історією «Знайомі незнайомці» на флеш-мобі «Перші поцілунки».

⭐⭐ Він любив грати в гру, правила якої вигадав сам. Йому подобалось відчувати себе дослідником, хижаком, мисливцем, що нечутно підкрадається до жертви. Але що, як жертва не знає правил гри? Або має власні... ⭐⭐

Запрошую до знайомства з моєю творчістю і творчістю інших авторок флеш-мобу.

Щоб перейти до всіх історій флешмобу тисніть на ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ

Всі твори флеш-мобу

«Знайомі незнайомці» Нора Монтрез

«Білявка для негідника» Тейлор Грін

«Стану твоїм феніксом» Олеся Глазунова

«Чарівні пригоди Нехочухи» Мерайя Д. Рок

«Серце з перцем» Юлія Рудишина

«Емотор» Оскар Бласт

«Казимир. Про них шепотів лише дощ...» Руня Славна 

«Занадто висока для казки» Лариса Бондарчук

«В полоні твоїх дотиків» Мартіна Зоріна

«Інкуб. Гріхопадіння» Іванна Желізна

«Монохромія» Юлія Богута

«Відчайдушно закохана» Мартіна Зоріна

«Побачення з босом» Аврелія Аверлі 

«Дар Ауріля» Ніка Лейн 

«Диявол цілує двічі» Роня Еліот

«Дебют закоханих» Софія Вітерець

«Жирандоль» Ванда Трезор 

«Її, мій викладач» Кейтрін Шкроб 

«Таємниця її серця» Вікторія Вецька  

«Спадкоємець за контрактом» Юліанна Бойлук  

«Підкаблучник» Валерія Серпень

«Загадай бажання» Софія Чайка

«Шлюб з моїм ворогом» Лія Роуз

«Чарівництво великого міста» Юлія Рудишина  

«Заміж не пропонувати» Енні Фортуна  

 

Підписуйтесь на авторку (тобто, на мене) і додавайте книгу в бібліотеку, щоб не пропустити оновлення. Підтримайте книжечку сердечком, якщо вам припаде до смаку історія.

Запрошую до новинок флешмобу, там багато цікавого і захопливого. Приємного читання.

Далі буде...

⭐⭐⭐Ваша Нора⭐⭐⭐

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікторія Вецька
26.02.2026, 13:55:42

Вітаю❤️☺️ Оповідання, а я думала, ви будете брати участь у конкурсі

Нора Монтрез
26.02.2026, 15:15:52

Вікторія Вецька, Ой, хочу в конкурс дарк-романів. Дякую, що помітили ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
26.02.2026, 14:11:10

Вітаю з новинкою! Успіхів!❤️

Нора Монтрез
26.02.2026, 15:14:47

Ольга Діденко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
26.02.2026, 14:12:32

Успіхів новинці!❤️

Нора Монтрез
26.02.2026, 15:14:40

Ольга Діденко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Руня Славна
26.02.2026, 14:16:39

Вітаю!!!

Нора Монтрез
26.02.2026, 15:14:33

Руня Славна, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Ніка Лейн
26.02.2026, 14:22:10

Вітаю!!! Успіхів новинці!❤️❤️❤️

Нора Монтрез
26.02.2026, 15:14:25

Ніка Лейн, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Олеся Глазунова
26.02.2026, 13:30:10

Вітаю з новинкою!
Хай буде успішною ❤️

Нора Монтрез
26.02.2026, 13:32:54

Олеся Глазунова, Дякую ❤️

avatar
Руслан Баркалов
26.02.2026, 13:29:30

Вітаю.)

Нора Монтрез
26.02.2026, 13:32:29

Руслан Баркалов, Дякую :-)

avatar
Віккі Грант
26.02.2026, 13:23:08

❤️

Нора Монтрез
26.02.2026, 13:24:07

Віккі Грант, ⭐⭐⭐⭐⭐

Інші блоги
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше