64 751
Анотація до книги "Казимир. Про них шепотів лише дощ..."
Вона звикла жити за правилами. Відмінниця-студентка, гордість родини, наречена ідеального чоловіка — сина батькового бізнес-партнера. Її майбутнє розписане майже по хвилинах: випуск, весілля за місяць, спільна справа, бездоганна репутація. У її світі немає місця для хаосу та помилок. Але одного дня все змінюється. Він з’являється нізвідки — вродливий, холодний, з темними очима, в яких ховається щось заборонене. Він не просить, не пояснює і не залишає вибору. Але іноді найнебезпечніший чоловік — єдиний, хто бачить у тобі тебе справжню. І коли правда спалахне полум’ям, їй доведеться обрати
— спокійне життя, побудоване на брехні, чи темну любов, яка може коштувати їй усього.
— спокійне життя, побудоване на брехні, чи темну любов, яка може коштувати їй усього.
владний геройдарк_романперші_поцілунки
“Вона була ідеальною дівчиною з ідеальним майбутнім, але поруч із ним почала бажати того, чого ніколи неповинна була хотіти. Коли правда вийде назовні, їй доведеться ризикнути всім заради нього.”
“Він був тим чоловіком, від якого варто було тікати, але саме до нього її тягнуло найбільше. Зустріч з ним мало незруйнувала все, у що вона вірила. Тепер їй доведеться обрати між безпечним життям і темною пристрастю❤️”
Зміст книги: 24 глави
271 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю!
Роман завершено! Щиро дякую усім за підтримку та коментарі!
Деякий час ще можуть з'являтися повідомлення про зміну кількості знаків. Це я об'єднуватиму глави, тож не зважайте)
Ніколи не залишаю коментарів, це вперше:
Дуже цікава та драматична книга! Душевні емоції головної героїні описані настільки детально, що занурюють з головою. Читаючи здавалось, що мимоволі відчувала запах грози, квітів, трави та міста. Потішив щасливий кінець
Чудова емоційна і цікава історія. Тут є все: інтриги, загадки, непростий вибір, кохання!❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, щиро дякую!!!
Дякую за книгу, яка подарувала неймовірні емоції. Важко було Евеліні прийняти чоловіка після пристрасної ночі з Казимиром. Таких відчуттів вона з чоловіком не мала ніколи. Та Вадима навіть чоловіком назвати важко .Навіщо такий чоловік, що турбується тільки про себе, а жінку принижує. Але Евеліна завжди згадувала Ксзимира, вона цими спогадами жила. А Вадим ще той покидьок. Добре, що всі таємниці розкриті, а Евеліна і Казимир, все таки не хочеться називати його Марком, знайшли своє вистраждане щастя. Дякую.
Валентина Ліщук, щиро дякую!!!
дякую, за гарну книгу
Лариса Індик, щиро дякую!!!
дякую,за гарну книгу
Лариса Індик, щиро дякую!!!
Така доленосна зустріч для Евеліни перетворилась на низку різних випробувань, емоційних гойдалок та майже боротьби за щастя і кохання, але з Казиміром вони змогли все подолати ❤️
Дуже дякую за емоційну та чудову історію ❤️
Sana Boboho, щиро дякую за відгук!!!
Одна зустріч і незнайомець забрав її спокій. А у неї весілля.
Валентина Ліщук, щиро дякую!!!
Евеліна з Казиміром вибороли своє кохання і щастя, дуже чудова історія! Дякую Вам ❤️
Оксана Митчик, щиро дякую!!!
Дуже гарний роман.Після темряви завжди буде світло. Дякую що було безкоштовно, зараз не у всіх є гроші на книги.
Ксюша Приходько, щиро дякую Вам!!!
луже гарна історія
Оксана, щиро дякую!!!
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, щиро дякую Вам!!!
Щиро дякую. Неймовірна історія. Для душі.
Татьяна Дзюба, щиро дякую за відгук!!!
Дякую за неймовірно цікаву історію. Натхнення та перемог!
Рін Фольк, щиро дякую!!!
Дякую за дуже цікаву історію. Успіхів вам!
Татьяна Процун, щиро дякую!!!
як виявилось--не ідеальний
Пацюк Червоній, таке трапляється)
Дуже велике дякую вам за чудову і цікаву книгу,читала з великим задоволенням,автору творчого натхнення та багато вдячних читачів!
Марія Сидорко, щиро дякую!!!
Дякую за чудову історію ?
Леся Вакулінська, щиро дякую!!!
Чудова книга , читати одне задоволення
Ira Ivanys, щиро дякую!!!
Щиро дякую за чудовий роман.
Svitlana Turlik, щиро дякую, що прочитали!!!
❤️❤️❤️
Halyna Shchyrba, щиро дякую!!!
Неймовірна історія. Я в захваті. Навіть би і не подумала що такий гарний парубок буде таким гнилим. Радію, що Левчик син свого батька. Я в захваті. Дякую
Наталка Сеник, щиро дякую Вам!!!
дякую за дуже цікаву книгу, хай вам щастить.
Оксана Пукаляк, щиро дякую за відгук!!!
Дякую за цікаву історію.
Чекаємо на новинки.
Helena Barabash, дякую Вам!!! Щось придумаю цікаве)
Справжній непотріб, а не чоловік!
♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Дякую! Натхнення!
Руня Славна, ♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Вау!
Яке щастя! Я теж хотіла дівчинку!
♥︎♡❤❣️❣❤️❣❣️❤♡♥︎
Щиро вдячна за чудову книгу!
Море кохання та натхнення!
Руня Славна, ☘️✿❤️✿☀️✿❤️✿☘️
Ще раз дякую та чекаю новинок! Успіху!
Евеліна вистраждала своє щастя. Та й Казимир. Яке гарне закінчення роману! Дякую вам за класні емоції.
ЕЛІНА ДУЖАК, дякую Вам за відгук!
Дуже дякую за Вашу творчість,книга захоплює з першого розділу,емоції вибухові,бажаю більше читачів і подальших успіхів,здоров'я і всіх благ.
Любов Василик, щиро дякую за побажання!
Дякую за чудову історію кохання.
Ото як все повернулося. Шлюб по розрахунку дуже рідко буває щасливим. І Вадим виявився ще тим покидьком. Історія починалася як помста, а переросла у справжнє кохання. І Евеліна, і Казимир не змогли забути один одного. Я дуже рада, що вони разом.
Дочитала на одному подиху. Дуже емоційна історія. ❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, щиро дякую за відгук!
дякую. але хотілося щоб вадиму нічого не дісталося з Евеліниного
Олена Кривенко, розумію) Часто, щоб стати щасливим, треба від чогось відмовитися. Це - найкращий варіант для Евеліни. Дякую щиро!
Чудова історія кохання через роки, але як добре що вони знайшли один одного і змогли бути разом.
Людмила Каменецкая, щиро дякую за відгук!
Я щиро дякую вам за цю неймовірну історію. За подаровані емоції та відчуття. Дуже сподобався роман. Бажаю вам творчого натхнення і нехай збуваються всі творчі плани.❤️)))
Анна Багирова, щиро дякую за Ваша коментарі та підтримку!
супер_ супер
Марія Федорович, щиро дякую!!!
Евеліна нарешті починає себе любити
Олена Кривенко, так. Дякую!!!
пані Руня, дуже емоційно.
Олена Кривенко, дякую Вам!
Евеліна й так буде самостійно все обирати незалежно від того, хоче цього Казимир чи ні, і чим скоріше він це зрозуміє,тим краще для нього. Колишньої Евеліни вже немає. Поки він возився зі своїми родичами, вона змінилася кардинально і згодом зможе ставити свої умови обом - і йому,і Вадиму.
Ярослава Машарова, щиро дякую!
Фу, який же він покидьок цей Вадим... Евеліні треба з ним закінчувати...бо це не сім'я!) Чекаю на продовження. Дякую за продочку.)))
Анна Багирова, деградує. Дякую!!!
Сон страшний, виглядав пророчим...
Наслідки вчорашнього буревій в усіх сенсах((
Щиро дякую ❤️
Halyna Shchyrba, дякую Вам!!!
Я не знав що покохаю тебе. І він повернувся зовсім швидко. ....Боже! Як же вона кохала його. Чому навіть мама не побачила що в їхньому договорняку тупому немає кохання. Руня, цей сон так наче ворожіння.
Олена Кривенко, щиро дякую!!!
Звісно вона захворіла, адже добряче намокла під дощем. А сон тривожний...) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.)))
Анна Багирова, дякую Вам!!!
Гроза не пройшла марно... на жаль...
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Дякую! Натхнення!
Руня Славна, ❄ ❄️☃️❄️☀❤️☀❄️☃️❄️❄
Заморозилась, а відігрітись повністю не встигла...
Нічого нового про Вадима. Сволота рідкісна. То як він може не пам'ятати Домініку? Чи вона настільки змінилася?...
Цього разу на таблетках) А тоді не була...
Дякую ⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️
Halyna Shchyrba, щиро дякую!!!
ох і пережили дівчата. але Домініці легше - в неї є захист, підтримка.
Олена Кривенко, щиро дякую!!!
А Вадим іще гірший, ніж я про нього думала...
♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Дякую! Натхнення!
Руня Славна, ☘️✿❤️✿☀️✿❤️✿☘️
Що Вадим мудак тут і до ворожки ходити не треба. Ну, а що...він їй зрадив перший, коли вже був заручений, більше того, у нього є донька, тож можливо юристи Вадима й знайдуть за що можна зачепитися у тому контракті.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.)))
Анна Багирова, щиро дякую!!!
Як же все переплелось і заплуталось...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!
Руня Славна, ☀✷✿☀❤☀✿✷☀
У нас нові герої.
З нетерпінням чекаю на продовження розмови! А ще , що цього разу теж вийде. Два з двох-було б круто. Завуалювала, ахахах)))
Дякую!!!!⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️
Halyna Shchyrba, щиро дякую!!!
Грошима та блискавка не стали на заводі бажанню!
Домініка-ура)))
Я дуже сподіваюсь на ще один сюрприз!
Дякую, мила авторко ⚘️
Halyna Shchyrba, дякую Вам!!!
ойляля. що буде?
Олена Кривенко, скоро дізнаємося. Щиро дякую!!!
Щось я заплуталась...чому племінниця Марка теж Гоч?! Хто вона???) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую вам за продочку.)))
Олена Кривенко, Ооо...то може племінниця Марка донька Вадима??? Мене вже понесло. (◔‿◔)
без слів. я в захааті.
Олена Кривенко, щиро дякую!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати