Додано
16.02.26 13:28:14
Чи хотіли б ви пережити історію зі своєї книги?
Іноді я думаю: а чи хотіла б я прожити те, що проживають мої герої?
Ми ж не пишемо з порожнечі.
Щось у текстах — із нашого життя.
З наших страхів, кохань, втрат.
А щось ми вигадуємо… але вигадуємо так, ніби це могло статися з нами.
І чесно — не всі свої історії я б наважилась прожити.
Деякі занадто болючі.
Деякі занадто сильні.
А деякі… занадто красиві, щоб бути реальністю.
Мабуть, у цьому і магія письма:
ми проживаємо сотні життів, не виходячи з кімнати.
А ви б хотіли опинитися всередині власної історії?
Ева Вітер
53
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів;
✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4;
✦ хто тут такий борзий і з якого він
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ історіях фентезі - було б доволі цікаво, а от у містичних - щось трохи лячно!
Враховуючи, що я пишу дарк фентезі, точно ні :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати