✨️❤️спойлер нового розділу❤️✨️

Привітики ☺️✨️

Мої любі, поки в мене є світло, я вирішила поділитися з вами спойлером нового розділу книги Істинна для Демона

✨️Лінель і Фатум✨️

— Я розберуся з цим, — трохи заспокоївшись, повідомив чоловік. — Завтра. А нині вже пізно. Тому підготуй мені ліжко, а моїм друзям, — кивнув на левів, — лежанку.

Ох, і нахабна морда! Ліжко? Серйозно? А може, брудною ганчіркою по пиці — й до побачення?

— Фантику, а ви всі в Інферумі такі нахабні, чи ти в єдиному екземплярі? — не втримавшись, їдко спитала я. — З якого доброго дива ти тут спати зібрався?

— Можемо й не спати, — погляд демона ковзнув по моєму тілу. І, судячи з яскравого спалаху в очах та задоволеної посмішки, побачене йому сподобалося.

— Ми з тобою, — палець по черзі вказав на чоловіка, а потім на мене, — нічим «таким» займатися не будемо. Ні сьогодні, ні завтра, ні навіть якщо мине вічність. Я не буду з демоном! — закінчила свою пломінку промову, гордо здійнявши голову.

 

Дякую за те, що ви завжди поруч і підтримуєте мене)))

Гарного дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Таїсія Клос
15.01.2026, 23:10:52

Гарний арт! А в мене дракона Фаатум звати)) Прикольно)
Хай книга буде успішною! Від душі бажаю❤️

avatar
Тая Бровська
15.01.2026, 21:19:45

Гарно❤️❄️❤️

Анжеліка Горан
15.01.2026, 21:28:55

Тая Бровська, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Арміна Арлей
15.01.2026, 21:08:32

Який гарний уривок, і арт бомбезний ❤️☺️ Завтра якраз зайду почитати)))

Анжеліка Горан
15.01.2026, 21:28:49

Арміна Арлей, Дякую❤️❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
15.01.2026, 21:05:48

Яка краса❤️❤️❤️ Не зваблюй)) Я після Ліліт планувала нових бандитів))) Хоча твоє фентезі - це справді такий релакс❤️❤️❤️ Досі під враженням від кіцуне ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨Так що подумаю(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

Анжеліка Горан
15.01.2026, 21:28:40

Тея Калиновська, О, дуже дякую за такий крутий відгук❤️❤️❤️❤️❤️ А я чекаю на твою новиночку❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
15.01.2026, 20:59:43

❤️✨❤️✨❤️

Анжеліка Горан
15.01.2026, 21:28:03

Лана Жулінська, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Вікторія Вецька
15.01.2026, 20:59:22

❤️❤️❤️❤️☺️❤️☺️❤️❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
15.01.2026, 21:27:54

Вікторія Вецька, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Крутий уривок. ❤️❤️❤️ Треба йти в гості до Лінель і Фантика (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)

Анжеліка Горан
15.01.2026, 21:27:45

Світлана Романюк, Щиро дякую❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше