Додано
15.12.25 22:33:16
Дякую, що зі мною і питання...
Мої неповторні читачі!
Ймовірно, для жодного з вас не секрет, що я геть не комерційний автор за підходом до написання та публікації книг. Всі мої книги можна слухати в мережі))) вільно і повністю. Отже ось, про що думаю... Сьогодні вас вже 700! Неоціненних і неповторних для мене. Я маю можливість викладати на цій платформі книги безкоштовно, але без редагування (ймовірно, траплятимуться помилки, хоча і не часто)))). Тому, що редактор зараз не по кишені. Що скажете, викладати новинки "як є" чи в іншому форматі слухатимете?))
Дякую за вашу думку, на яку чекатиму. Кожен з 700 голосів важливий особисто. Якщо ж коментарів не буде зовсім, це означатиме, що оновлення тут непотрібні взагалі.
Всім доброї ночі!
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
Любі читачі Вимушена взяти кілька днів перерви, але не хвилюйтеся, книга "Перший зорепад. Плато Злиття" продовжує жити, просто йде на невеличкі вихідні. Зовсім скоро оновлення виходитимуть знову, а поки що буду
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДавненько вас не було.
Помилки це загальний біль ), але останнім часом ми навчилися справлятися з ними за допомогою штучного інтелекту. Там, звичайно, свої нюанси, після нього теж треба перевіряти, але це значно дешевше ніж винаймати коректора, а, якщо призвичаїтись, то й зовсім безкоштовно виходить. Подивіться мої блоги за 25.08.25 та 26.10.25. Головне - поставити ШІ правильне завдання і в жодному випадку не дозволяти втручачися в стиль. GPT мене слухається.
Єва Ромік, Цікаві спостереження))) Дякую! Ні, я йому редагувати не довіряю. Використовую ресурси типу МОВА - ДНК нації тощо.
Викладайте як є) Це ваша праця, помилки це другорядне)
Olena I, Дякую! Намагатимуся їх мінімізувати...))
Викладайте як є. Багато авторів викладають з помилками, ми звикли. Якщо ж будуть значущі помилки ( наприклад: неправильне ім'я )то ми підкажемо вам. Натхнення вам і творчої наснаги.
Лідія Гончаренко, Дякую! Намагаюся помилки всі редагувати (навіть коли і самостійно). Але за уважність буду окремо вдячна)
Викладайте як є. Хоча зараз за допомогою інтернету редагування набагато простіше. І безкоштовне)
Щастя, Дякую. Є безліч програм, але вони не дають 100% гарантій безпомилковості. Я пишу "чисто" зазвичай, але все одно є замилене око автора. Раніше завжди замовляла у фахівців редагування. Зараз некомерційні проєкти. Не можу постійно писати в мінус))) Тому просто вичитуватиму ретельно сама.
Звичайно викладати)
Тетяна Маркова, Дякую, що чекаєте новинки!
Ангеліна, звісно все викладати як х, а якко уст не до смаку, то хай не читає. Дякую за вашу працю!
Оля Пасічник, Дякую, що підтримали вашою думкою. Для мене це важливо!
Викладати як є❤️❤️❤️
Вікторія Ковтун, Дякую. Сподіваюся, вам буде цікаво!
викладати як є
Іра Сітковська, Дякую, що відгукнулися. Бо тут рідко бачу зворотній звʼязок від читачів. Для мене це важливо.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати