Додано
27.11.25 01:01:14
Інтерв'ю з Богом Творчості.Олівер та Міра.№ 3
Інтерв'ю з Олівером та Мірою. Ведучий – Бог Творчості. Частина Третя
Попередні частини:
- Інтерв'ю з Богом Творчості.Олівер та Міра.№ 1
- Інтерв'ю з Богом Творчості.Олівер та Міра.№ 2








Блог створений по мотивах Твору: " Історія, яка написана (не) нами"
АВТОРИ: Адріан Анжелворд і Маргарита Сухина.
Адріан Анжелворд
354
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку.
Не каже: “Ти впораєшся”.
Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти.
Кого бити першим.
Яка рана смертельна.
Коли
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТаке божевілля коїться, а Бог як у своїй тарільці розслаблений))
Це так затягує, Адріане ☺️браво✨️
Ого! Та тут цілий комікс! Знімаю шляпу.
Єва Ромік, Вітаємо Вас Пані Єва!!! Дуже, ні..ДУЖЕ ПРИЄМНО почути від Вас Таку Високу Оцінку!!!!!!!
Мої вітання. Блог ви зробили дуже цікавий. Але у деяких строках літери зливаються з фоном. Але це так маленький нюанс, який не поганить загальне враження)
Свідомий Читач, Так ... згоден...Але вже в правити це я не в змозі (
Знову ощасливили нас незвичайним та цікавим блогом. Про Міру та Олівера завжди цікаво читати!))
Адріан Анжелворд, ❤️❤️❤️
Цікаве продовження, дякую) Але я б, напевно, не змогла їсти, поки за вікном таке відбувається.
Такі милі ревнощі у Міри та Олівера)) іхіхі))) Посміялася, як ви переробили ім’я Ірвінга)) Олівер добіса ревнивий)
Mary J, Вітаю Пані Мері) То так здається))) Бо їжа Богів...вона така....Заспокоює)))) Щодо ім'я ...Гадаю він не переробив а "вдосконалив" то недоім'я)))) У такій інтерпретації це ім'я відображає всі грані особистості)))) Ревнивий? Ну трішки ДУЖЕ))) Є таке)))))
Ого! Так тут ціла оповідь!))) Класний блог!!! Яскраво)))
Саністер, Дякуємо Пане)
Дякую за цікавий блог☺️
Все таки Олівер трохи божевільний☺️☺️☺️
Анжеліка Вереск, Вітаємо Вас Пані Анжеліка))) Так, Олі...трохи Божевільний....а може і не трохи)))) Як там говорять? Який хозяхн - такий пес? Ну от тут так само.Який автор - такий перс))))
Я не знаю, хто з них трохи божевільніший — Олівер, що філософствує з келихом у руці, чи Міра, яка встигає аналізувати кожну психіку навіть під рев чудовиськ за вікном. Але вийшло просто шикарно! Атмосфера космосу + їхня побутова сварочка = любов.✨️✨️✨️
Маргарита Сухина, Гадаю Леді Маргарита, що всеж таки божевільнійший з них це Бог Творчості))) Звісно як Ти і відмітила, Олівер і Міра у свою ступінь мають...філософське мислення. Але продовжити інтерв'ю на Кладовище Богів ... Ну то дійсно треба бути "філософом")))))) А ще...Олі+Мі = ЛЮБОВ в будь-яких комбінаціях))) Згодна, Міледі?)))
Не розумію..Чому ніхто не звертає увагу на слово КончІрвінг?
Неймовірна краса ♥️✨
Ромул Шерідан, Дякуємо Пане Ромул))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати