Інтерв'ю з Богом Творчості.Олівер та Міра.№ 2

                   Інтерв'ю з Олівером та Мірою.  Ведучий – Бог Творчості.  Частина Друга

 

Олівер(змінюючись в обличчі, наче тільки прикинувся): - " Так звісно.давайте починати...Пане?"-

Бог:-" Адріан!" -

Олівер:-" Приємно познайомитись,Пане Адріан. Дозвольте предсавитись. Мене звати Олівер Арден. А ця Чарівна Красуня - Міра А.."-

Адріан(усміхається, жестом прериваючи Олівера):-" Я знаю Пане Олівер про Вас обох все!  Встиг Вас зупинити, ще трішки і зробили б такий смачний спойлер для Галактичної Спільноти...Ну нічого! Давайте зараз все по порядку. Галактичну Спільноту не тільки сюжет цікавить. Всіх цікавлять відчуття і та емоціі матеріалізованих Сутностей. Тож, Шановні Олівер та Міра, поділіться з нами своїми відчуттями. Що ви зараз відчуваєте, коли увсідомили себе окремо від книги?"-

Олівер( подивився на Міру, по обличчу якої було видно, що їй дуже кортить сказати):-" Кохана ти перша!"-

Міра( одарувавши Олівера Чарівною посмішкою та не менш Чарівним поглядом):-" Дякую, любий. Так Пане Адріан дуже влучно ви спитали про відчуття. Переше це здувування. Але не від того, що я усвідомила себе персонажем якоїсь книги...а тому, що мене це не лякає і ...вибачте за тавтологію, не дивує.Наче це все таке природнє. як наче і має так бути. Чи так і має відчуватись? Бо я ж не знаю. В мене це вперший раз( і сказавши це засміялась)

Олівер( підтримавши сміхом Кохану Міру):-" В  Нас, Люба! В Нас перший раз!"-

Міра( ніжно торкнулася долонею щоки Олівера, від чого він почав червоніти): -" Так, любий у Нас"-

(В цей момент простір між Олівером і Мірою та Адріаном негучно вибухнув и в кімнату з боку ілюмінатора наче з середини назовні вивернувся великий, більше людського зросту димний портал в потоках диму якого виникла велика людино подібна постать з рогами та блакитними очима, охоплена полум'ям. Постать повернула жахливе обличчя у бік Олівера і Міри)

Постать:-" Ви...Ви  немаєте помилок...Але на вас залишився слід помилкових очей, що бачили вас! Я...Я виправлю вас!"-

Адріан( підскочуючи з крісла та направляючі вказівний палець у бік Постаті):-"  Мати первородних Богів ! Арістарх! ДОСИТЬ! Ти знов не виспався? Які помилкові очі, Господи? Це Олівер та Міра. Мої гості за ідеального виміру СЛР " Історія, яка написана (не) нами" Творці Виміру Адріан Анжелворд і Маргарита Сухина. Я ж говорив тобі! Не пом'ятаєшь? Так все давай йди швидше! Йди краще Бога Омани погоняй! Давай йди!"-

Арістарх:-" Ви...Вибачте! Дійсно..недоспав..Га..Гарного вечора вам. До..Допобачення" -( димний портал в мить замкнувся та зник)

Олівер(обіймаючи Міру):-" Що це вбіса таке було? Це що сам диявол був?"-

Адріан( усміхаючись та машучи рукою):-" Та я кий там диявол, скажеш таке. То звичайний Арістарх. Схибнувся на помилкових сутностях і все тепер намагається виправити.Ну  сідайте назад. Не бійтеся - все добре. То що, продовжимо бесіду далі?"-

 

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ганна Літвін
02.12.2025, 21:20:32

Цікаве продовження)
Ідея крута поговорити зі своїми героями✨️✨️✨️

❤️❤️❤️

avatar
Mary J
14.11.2025, 19:15:54

Йооой!!)) Це просто неймовірне продовження!)) Боже, я просто впала, коли зʼявився Арістарх!))) Бо я ж читала "Дебати")

З нетерпінням очікую продовження!)

Олівер і Міра ну такі булочки солоденькі ❤️✨️✨️

Mary J, О ТАК Пані Мері)))) Не знаю як Олівер...Але ОДНА Солоденька булочка, ТІСТЕЧКО СМАЧНЕНЬКЕ точно Є!!!!))))))))))))

Щодо візуала — це знову щось неймовірне.☺️✨️

Маргарита Сухина, Радий Леді , що Тобі сподобалось))) Це найвища нагорода)))

Ох, ну ви дали жару в цій частині! Я сиділа й думала, що Олівер з Мірою хоч трохи заспокояться… ага, як же ж. Вирвався той недоспаний Арістарх. (смайл який сміється). Обожнюю, як ви їх подаєте: живі, емоційні, трохи розгублені, але такі рідні.☺️ Продовжуйте, бо я тепер хочу знати, кого наступного занесе в наше інтерв'ю.✨️✨️✨️

Маргарита Сухина, Як же приємно читати такий коментар від Тебе, Міледі Маргарита) Я дуже радію від того , що Тобі сподобався такий формат блогів. І що мені вдалось продемонструвати Тобі Наших персонажів в трохи іншому амплуа))))) Дійсно Наші персонажі вже стали такі рідні наче то Наші діти))) Сподіваюсь і надалі не розчаровувати Твої сподівання)))

avatar
Белла Ісфрелла
14.11.2025, 17:56:59

Продовжуєте нас дивувати!))

Показати 2 відповіді
Белла Ісфрелла
14.11.2025, 18:18:47

Адріан Анжелворд, ❤️❤️❤️

avatar
Джоанна Вейн
14.11.2025, 17:56:21

❤️❤️❤️❤️

Джоанна Вейн, Дякуємо Вам, Пані за підримку)))

avatar
Крісті Ко
14.11.2025, 17:50:53

❤️❤️❤️❤️

Крісті Ко, Дякуємо Вам, Пані)))

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Останні години знижки!
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Непокірна для мільярдера. Знижка.
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше