Мрії, які лягли на аркуш ..

Моя мрія, а може і багатьох, не втрачає актуальність.

ЧИТАЮ НОВИНИ, І ЗНОВУ ПОВЕРТАЮСЬ У СВОЮ (НЕДОСКОНАЛУ, АЛЕ ТАКУ БАЖАНУ) КНИГУ.

 

"Всі замовкли, втупилися в документи, до них підійшли помічники. Потім всі взяли паузу та поросходилися по кутках,  щоб обговорити договір. Іра вже розуміла їхню реакцію, але була готова до бою. Бо зараз буде її черга довести всім присутнім та й усьому світу,  що не буває злочинів без кари. Повернувшись за стіл, у всіх на обличчі було написано, що вони не готові таке підписати. І дивилися вони на Іру, бо розуміли, що угоду готували її юристи. Першим зважився запитати президент Франції:

– Ви хочете відкритий трибунал? І як ви собі це уявляєте? Ми ж не поїдемо в Росію, щоб їх там заарештувати,  це неможливо виконати. Приберіть цей пункт з угоди. Пані Ірино,  я так розумію, що це ваш юрист складав угоду,  бо навіть і вхопитись немає за що?

...

 

Президент Франції, отямився та потягнувся до склянки з водою, ніби в нього пересехло в горлі, ковтнув і продовжив наступати на Іру:

– Не бачу можливості притягнути до відповідальності тих на кого немає впливу.

– Я не вимагаю від вас впливу, я вимагаю справедливого суду над військовими злочинцями, -  спокійно відповіла Іра, - ми доставимо всіх злочинців на суд, як ми це зробимо - це вже не ваша проблема. Злочинці, що порушили міжнародне законодавство, вбивали цивільних, викрадали дітей, грабували населення мають знати, що не уникнуть покарання. Ви всі виграєте від цієї угоди - ми виступаємо гарантами безпеки на всій Землі, ми првертаємо вам ваші гроші. Україна бере на себе відповідальність за безпеку країн Великої сімки, та надасть приференції при укладанні міждержавних угод, які будуть взаємовигідні. Прошу підписати.

– Я перший ставлю свій підпис , ця угода влаштовує США - і президент США поставив свій підпис, а потім всі решта.

 

Так було підписано угоду про відкритий трибунал для військових злочинців, які брали участь у війні проти України, за цією угодою Україна повертала кошти, які їй надавалися під час війни та залишки зброї. За цією угодою Україна взяла в свої руки безпеку країн, які підписали угоду. Україна стала гарантом безпеки Європи, Японії, США та Канади. Хто б колись таке подумав? Не Україна просить захисту,  а в неї просять.

РАХІВНИЦЯ МАГІЇ

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Mary J
25.11.2025, 09:28:45

Який красивезний арт ❤️

avatar
Крісті Ко
24.11.2025, 22:14:08

Візуал просто неймовірний. ❤️❤️❤️

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше