Думки у голос №1
Доволі довго не торкався власних творів. На це були певні прични, та і бажання займатись книгами не було. Проте, як традиційно для мене відбувається, ідеї переповнюють мою голову і наразі я знов активно берусь за справу.
"Відроджений" поки не буде дописаний оскільки ця книга для мене є занадто монументальною і підхід до неї повинен бути відповідним. Інша справа збірка розповідей "Ігри богів". Написати невелику історію що може знатно розбавити світ - набагато простіша для мене задача, ніж написання повноцінної книги з єдиним сюжетом та історією. Тому в найближчий час я буду розвивати та доповнювати нові фрагменти саме збірки міфів. Серед нових історій можу одразу анонсувати історію про коваля зі скляними руками, короля що був проклятий своїми діями та вампіра що сам створив свого вбивцю.
"родове заняття що передається від батька до сина, від сина до внуків ітак допоки рід не згасне. І рід згасає випадково, в моменті грації чи морального занепаду. І ось коли перед тобою стає вибір - продовжити родове заняття чи шукати себе в світі. І в цей момент ти розумієш весь тягар що стоїть перед тобою, перед померлими та ненародженими."
"Тан, іскусний коваль, король що не лякався праці, гідний муж та добрий батько, з міцними руками та незламним характером. В своїх пошуках ідеалу майстерства він виковав корону настільки блискучу й витончену що власний дух змішався з нею. З цього моменту пало прокляття на нього."
Приблизно в таких роздумах я проводив останній місяць, і нарешті вирішив що достатньо готовий, достатньо викарбував ці історіх аби їх реалізувати. Тому очікуйте оновлень та активно слідкуйте! Також я буду надзвичайно вдячний співпраці з аудиторією) не лякайтесь коментувати, запитувати тощо! Все це підбадьорює не полишати справу та продовжувати радувати вас оновленнями!
Мирного неба!
Максим Шаблій
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ вважаю гарною думкою час от часу відпочивати від магнуопусу й писати щось інше. Це не прокрастинація над роботою, а напрацювання руки
Іноді важко знову підійти до написання. Але це чудове відчуття, коли слова ллються самі і приносять задоволення автору) натхнення та багато читачів) а ваші ідеї цікаві та інтригуючі)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати