✨️❤️завершення книги... Муррр...❤️✨️

Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні о 19:00 вийдуть 2 останніх розділи від Котика. Мені трохи сумно прощатися з героями, але попереду будуть інші книги)) До того ж Кіт постійно з'являється в книзі  Мій (НЕ) покірний демон. І там навіть буде дещо цікаве про нього, але в кінці (останній розділ 05/10))))
А зараз спойлер:

На територію маєтку я заїхав, мов принц. І це не жарт. Я справді виглядав як особа блакитної крові: дорогий чорний костюм, випрасувана біла сорочка, коротке волосся, укладене за останнім словом чоловічої моди. До речі, заради зачіски навіть не полінувався й зазирнув до барбера.

Втім, це ще далеко не все. Я був на коні — в прямому сенсі.

Ваш покірний золотоволосий Котик сидів верхи на білому скакуні. Тільки уявіть, як це романтично... А хіба ж ні? Принц на білому коні з букетом квітів і обручкою вартістю півтора мільйона гривень.
 

Котик передає вітання всім своїм кішечкам і бажає кожній з вас зустріти свого принца на білому коні❤️✨️❤️✨️❤️✨️
 

До речі, у нас є спільний Tg-канал, .Жіночі романи онлайн

де зібралися автори зовсім різних жанрів: від СЛР і молодіжних історій до еротики, фентезі та детективів. Там ви знайдете все — від цитат героїв і уривків із книг до анонсів новинок. Приєднуйтесь та обирайте книгу на свій смак❤️

Мій Інста та Тік Ток☺️

Дякую вам за те, що ви завжди поруч і підтримуєте мене)))
Гарного дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
28.09.2025, 12:16:36

Щиро вітаю із завершенням))) Гарної долі книзі))) ❤️

Анжеліка Горан
28.09.2025, 15:27:28

Ніка Цвітан, Дякую☺️❤️

avatar
Мара Кенфес
28.09.2025, 11:27:36

Вітаю із завершенням ☺️❤️

Анжеліка Горан
28.09.2025, 15:27:20

Мара Кенфес, Дякую ❤️

avatar
Оксана Павелко
28.09.2025, 10:16:02

Вітаю з завершенням ☺️❤️ Успіху й велику аудиторію прихильників ❣️

Анжеліка Горан
28.09.2025, 15:27:12

Оксана Павелко, Дуже дякую❤️☺️❤️

avatar
Христина Вілем
28.09.2025, 08:34:26

Вітаю із завершенням ✨
Сил і натхнення для нових історій❣️

Анжеліка Горан
28.09.2025, 15:26:58

Христина Вілем, Дякую❤️☺️❤️

avatar
Анжеліка Вереск
28.09.2025, 04:40:02

Вітаю із завершенням такої чудової історії! Рекомендую всім до читання!❤️☺️❤️☺️ А від тебе чекаю новиночки☺️❤️☺️❤️

Анжеліка Горан
28.09.2025, 15:25:48

Анжеліка Вереск, Дякую, дорогенька, за постійну підтримку ❤️☺️❤️☺️❤️☺️❤️

avatar
Тамара Юрова
28.09.2025, 04:20:20

Вітаю з завершенням❤️❤️❤️
Бажаю тобі невичерпного натхнення на нові цікаві історії❤️ і побільше вільного часу на творчість❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
28.09.2025, 15:24:52

Тамара Юрова, Дуже дякую, люба, за неймовірну підтримку❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
27.09.2025, 19:33:29

Вітаю із завершенням! Натхнення на нові історії!❤️

Анжеліка Горан
27.09.2025, 21:25:40

Анна Лір, Дякую за щирий коментар❤️

avatar
Лана Рей
27.09.2025, 19:33:22

Вітаю із завершенням книги! ❤️❤️ ❤️ Чудова історія. Дуже її люблю. Котик дуже крутий ❤️❤️❤️. Успіхів, безмежного натхнення і багато класних ідей для нових книг. ❤️ ❤️ ❤️

Анжеліка Горан
27.09.2025, 21:25:22

Лана Рей, Дякую за щирий і емоційний коментар та за підтримку ❤️❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
27.09.2025, 19:27:24

Клас! Вітаю із завершенням! Так, сумно прощатися, але треба ж відпускати одних героїв, щоб прийшли інші ☺️
Натхнення та часу на творчість ❣️

Анжеліка Горан
27.09.2025, 21:24:52

Лана Жулінська, Дуже дякую за теплі слова ❤️☺️❤️

avatar
Вікторія Вецька
27.09.2025, 19:37:09

Який шикарний принц)) Просто краш ❤️

Анжеліка Горан
27.09.2025, 21:24:17

Вікторія Вецька, Дякую, люба❤️☺️❤️

avatar
Марина Тітова
27.09.2025, 19:14:20

Муууурчииик *_* Мій улюбленець, чесно, бо люблю романтику та гумор, ну й владність (куди ж без неї хі-хі) а в Мурчику все це в одному його флаконі є:))))))) ❤️❤️❤️ Шкода з ним прощатися...(( Бо Мурчик — то любофффф ❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
27.09.2025, 21:22:22

Марина Тітова, Дякую, сонечко, за твою безмежну підтримку й щирі слова❤️❤️❤️❤️❤️ Про Мурчика ще буде трохи в не покірному☺️☺️ І все буде євро❤️☺️❤️ Муррр☺️❤️

avatar
Поліна Крисак
27.09.2025, 18:46:56

Ваууууу (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠) Який крутий кінець. Так він ще й на коні. (⁠☉⁠。⁠☉⁠)⁠!

Анжеліка Горан
27.09.2025, 18:52:44

Поліна Крисак, Дякую, зірочко❤️❤️❤️ Завершення цієї книги буде на романтичній ноті☺️☺️

avatar
Тея Калиновська
27.09.2025, 18:45:12

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
27.09.2025, 18:46:22

Тея Калиновська, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Сергіель Краель
27.09.2025, 18:44:57

❤❤❤

Анжеліка Горан
27.09.2025, 18:46:14

Сергіель Краель, ❤️☺️❤️

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше