Додано
22.09.25 18:40:42
В мене аж тремтять руки від блогу
У Вас стільки жаги писати, творити, надихатися, але є одне бляха "але", яке Вас здебільшого авторів ламає - НЕВПЕВНЕНІСТЬ у свої сили.
Та кому важлива Ваша творчість!?
Ви пишете спочатку для себе, ні для мами, ні для сестри чи для друга, чоловіка і так далі. Для початку Ви пишете для себе, бо Ви створюєте світ, Ви пишете, творите. І це так захоплює моє серце, коли Ви не думаєте ні про кого, а створюєте своїм серцем, відчуваєте кожну репліку свого персонажа, проживаєте з ним усе.
Ось, що означає ВПЕВНЕНІСТЬ, коли Ви довіряєте самій собі, Ви ламаєте усі стереотипи про авторів.
Ви геніальні люди, бо у вас є своя муза, яка надихає Вас творити. І Ви не повинні себе зупиняти, бо якщо Ваше серце прагне жити героями, Вашим світом, у якому добре, і не лячно - це значить Ваше.
А хто скаже: "Ви не вмієте писати", просто посилайте на три літери та й все..
З Вас підписка, а з мене наступні блоги.
Дякую, мої любі!❤️✨
З вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймаю!❤️✨
Зламайте у собі цю невпевненість та йдіть вперед сумніви, які ламають Вас, бо саме Ви цінні тим, що маєте такий скарб - творити та надихати інших..
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПідтримую❤️❤️❤️
Аріда Демоніар, Дякую, моя люба!!❤️✨
Головна мотіваторка =) дякую за блог =)
Є багато божеств з різних культів, є реально джини... Але то вже справжня магія... Он знаю, що в книзі одній культ Гекати згадується, ця книга майже просочена загадкою... Як гадаєте?? По- суті Геката демон? Отже, якщо писати про неї, наприклад Молоха, Асмодея,Астарота,Астарту,Беліала і інших, то можна ж наприклад біду накликати?? Це ж демони??? Як гадаєте?? Чи дійсно, варто?
Ще є одна ідея майбутнього шедевру, я кілька років пропрацювала в місцевій лікарні, там було стільки інтриг... І головний лікар... І мер міста... І молодий лікар- хірург, до якого липнув практично весь незаміжній персонал лікарні... Чого там тільки не було. І навіть лікарка була настільки харизматична, що ого-го-го... Але головного лікаря характер доконав майже всіх. Багато розрахувались з роботи через її поведінку... Але це життя... Воно бурхливе і нестримне.
Вітаю, у школі де я навчалась, була одна пара в 11- му класі, їх звали: Юлія і Богдан, вони, як в моїй "Мелодії Закоханих Сердець" описано, що були відносини дуже люблячі, не роздільні, і зараз так... Минуло 10 років... У них двоє спільних синів: Іванко і Назар. Час спливає швидко, а справжнє кохання є майже вічним, з досвіду власного знаю. Про їхні щасливі моменти життя, я власне і маю на увазі у своїй книзі. Адже, рідко дуже зустрічається справжнє кохання в житті... Хтось його зустрів зовсім юним, хтось в 20 років, хтось навіть пізніше. Усі люди різні, доля кожного теж різна.
Чудовий блог.
Мелені Матхевен, ❤️❤️❤️
Чудовий блог! Кожному автору ці слова необхідно почути, всі ми стикались у той чи інший час із такими відчуттями
Дякую Вам! Успіхів та натхнення)
Кайла Броді-Тернер, Дякую, моя люба!!❤️✨ Приємно, що мої слова Вам відгукнулися!!
Крутой пост на підтримку ❤
Люмен Белл, Дякую, моя люба!!❤️✨
Внутрішній критик не дає розслабитися
Night Rain, Дійсно..❤️✨
Дуже класний і мотивуючий блог ❤️❤️❤️❤️
Мелені Матхевен, ❤️❤️❤️❤️
Ех чому такі слова підтримки я не бачила раніше?
В школі мене мотивували поганими оцінками. Учитель української мови та літератури навмисно занижувала мені оцінки, й прямо говорила, що це мусить мене мотивувати, бо я ж можу краще. Ну звісно це не допомогло. Сім з української мови... І тут все зрозуміло)))
Ну і пізніше як говориться мої писюльки нікому не були цікаві)))
Або і так вважала.
А вийшло що мої ідеї і бачення не такі вже й погані))
Дякую за блог♥️
Катерина Винокурова, Буду продовжувати Вас надихати!! В мене також були такі оцінки, на жаль, вчителі думають, що це мотивуватиме, а воно навпаки буває.. Дивлячись, який вчитель.. Дякую, моя люба!!❤️✨
Подяка Вам за працю ✨❤️✨
Romul Sheridan, Дякую Вам!❤️✨
слова, які надихають і додають сили ❤️❤️❤️
Лана Жулінська, Дякую, моя люба!!❤️✨
Я дуже зворушена цим блогом! Ви написали саме те, що я відчувала. На старті, коли я не вірила в себе, саме моя менша сестра (їй 17, а мені 21) була тією людиною, яка підштовхувала мене вперед. Це справді той скарб, про який ви пишете. ❤️
Дякую, що підняли таку важливу тему! Наразі мене підтримує моя бабуся. Вона читає мої твори, інколи навіть виступає моїм першим редактором, і завжди каже, що мої історії захоплюючі. А ще вона з такою гордістю розповідає своїм сестрам, що я авторка і пишу книги. Її віра та підтримка — це справді безцінно. ❤️
Ася Рей, Це так прекрасно!!❤️✨ Я вражена Вами!! Ви молодчинка!❤️✨
motivation! =)
Анна Лінн, Дякую, моя люба!❤️✨
Як завжди, актуально та мотивує!
Леонiд Василенко, Дякую, стараюсь як можу!❤️✨
Безцінний блог підтримки. Все саме так!
Дякую))
Мара Кенфес, І Вам дякую, моя люба!❤️✨
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати