Додано
18.09.25 18:25:27
✨️❤️спойлер та візуал від Котика❤️✨️
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні о 19:00 вийдуть 2 розділи від Котика. Тому я до вас зі спойлером та візуалами)))
— А я вже казав, що в мене зносить дах від тебе? — я наблизився до цукерочки й поклав руки на підвіконня з обох боків від неї. Тепер красуня не втече — не дозволю. Вона замислено насупила чоло, через що на ньому пролягла глибока складка. — О, згадала! — грайливо вигукнула, провівши вказівним пальцем по моїй щоці. — Разів сто. Але хто рахує, Мурчику?

А також ловіть візуал сестричок Кастільо)

До речі, у нас є спільний Tg-канал, .Жіночі романи онлайн
де зібралися автори зовсім різних жанрів: від СЛР і молодіжних історій до еротики, фентезі та детективів. Там ви знайдете все — від цитат героїв і уривків із книг до анонсів новинок. Приєднуйтесь та обирайте книгу на свій смак❤️
Мій Інста та Тік Ток☺️
Дякую вам за те, що ви завжди поруч і підтримуєте мене)))
Гарного дня вам та мирного неба☺️❤️❤️
Анжеліка Горан
798
відслідковують
Інші блоги
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Після знижки ціна на книгу зросте ✅Чого очікувати від історії: ✔Заборонене кохання, яке межує з божевіллям.
✔Гострі емоції, від яких перехоплює подих.
✔Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Любі мої читачі!❤️❤️❤️ Нарешті цей день настав. Занотуйте собі дату: 28 червня ми з вами вирушаємо у нову, шалену, пристрасну та комічну пригоду! Ви так довго просили, і я просто не могла вам відмовити. Пам’ятаєте нашого
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
12 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ не можу від цього Мурчика!))) От би й мені на вушко він помуркотів мрррр))) ☺️☺️☺️ Улюбленець ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Там головне, щоб не образилась Кас:))))) Токс теж улюбленець ❤️❤️❤️ Розриваюсь між цими двома красунчиками ❤️❤️❤️
Кіт тут дуже гарний! Мій улюблений герой в циклі. Кожна книга цікава по своєму
Дана Банні, Дуже дякую вам за щирий коментар☺️❤️
❤️❤️❤️☺️
Оксана Павелко, Дякую❤️☺️❤️☺️❤️
Кассандра крута))❤️❤️❤️
Тая Бровська, Дякую ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Таїсія Клос, ❤️☺️❤️
Солоденькі❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дуже дякую ❤️❤️❤️
Мама ріднесенька) який перший візуальчик красномовний ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Не те слово❤️❤️❤️ я намагалася по максимуму наблизитися до сцени в книзі)))
Ммммм, яка мила сцена ❤️
Лана Жулінська, Дякую☺️❤️
Який гарненький Котик! ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, ❤️☺️❤️☺️❤️
Візуали неймовірні♥️♥️♥️
Тамара Юрова, Дякую, дорогенька ❤️❤️❤️
Які вона класні(✿^‿^)(✿^‿^)(✿^‿^)
Поліна Крисак, Дякую❤️☺️❤️
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️ ☺️ ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати