…у високій-високій Вежі

Привіт, мої "сяючі діамантики"! Що поробляєте у цей похмурий осінній вечір? Я от додала трохи оновлень на свою сторіночку, а саме + одна поезія до збірки "Співати з Тобою" та + один новий розділ фентезі "Дракон відлетів на світанку". 

Додаю фрагмент для ознайомлення нижче і як завжди чекаю на ваші враження у коментарях. Всім миру і добра❤️❤️❤️

« …у високій-високій Вежі в глибині дрімучих хащів та ще й посеред смердючого болота спить собі красуня осяйна в парчовій сукні, самоцвітами обшитій та перлами. Волосся її золоте, мов ріка нестримна, звивається на подушці та по перині м’якенькій, ніби справді живе воно і сил набирається кожного разу, як крізь єдине вікно впаде на нього світло повного місяця. 

А поряд з ложем, на якому вродливиця та спочиває – кинджал з довгим срібним лезом та руків’ям обсидіановим, яким належить волосся те обстригти, щоб воно силу свою та властивості магічні не втратило. А разом з кинджалом торбина стоїть зі шкіри семи немовлят, що у північ повні мертвонароджені були… У ту торбину волосся те слід скласти, щоб воно знову таки магію свою зберегло, після чого втікати скоренько, якщо життя дороге. 

Забиратися з Вежі чимдуж, бо як тільки красуня втрату волосся відчує, то прокинеться зразу із вереском страшним, від якого кров з вух піде – і торбу ту зі скарбом своїм відібрати захоче, а злодія підлого – на шмаття порве кігтями гострими та кров усю виссе, – і лиш тоді до мирного сну та красуня повернеться». 

Нічогенька легенда, еге ж! От тільки… Ніфіга це, хлопчики й дівчатка, не легенда! Вежа Безсмертної існує насправді... "


 

 

 

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Шайна Даймонд
14.09.2025, 21:32:11

Дякую! Довго обирала, бо аж очі розбігалися від красивих тематичних зображень, доступних в мережі)))

avatar
Мелені Матхевен
14.09.2025, 21:29:54

❤️❤️❤️

avatar
Торі Елін
14.09.2025, 21:28:27

Дуже красивий візуал!))✨❤️

Інші блоги
Як цілуються джентльмени?
Друзі, Троп «від дружби до кохання» – основна тема мого історичного любовного роману «Квіти апельсина». Багато років Джордж та Мелані були лише друзями, довіряли одне одному та проводили багато часу разом. Проте
Спека до тріску❤️(¬‿¬) Оновлення комарика✨✨✨
Привітики(≧∀≦)ゞ А ось і обіцяне оновлення!!! Так ще й гаряче!!!(¬‿¬) Що аж перила падають. Запитаєте які? Дізнаєтеся вже сьогодні( •̀ ω •́ )✧ ✨❤️Вампір і слова снів: коли поцілунок розмовляє правдою❤️✨ А
Новинка
Вітаю мої любі! Сьогодні я хочу розповісти про свою нову книгу «Жінка з ароматом спокуси». Це історія, яку я писала важко. Бо вона про те, як помста може зруйнувати тебе сильніше, ніж сам злочин. Рената знаходить
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Нова книга!
Вітаю, Вас, любі друзі. Я в процесі написання нової книги) Буду рада, якщо ви ознайомитесь з сюжетом та він вас зацікавить. Невдовзі я почну виставляти розділи , що регулярно будуть оновлюватися) Незнайомець
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше