✨️❤️новий розділ від Токсика/візуал❤️✨️

Привітики☺️✨️ 
Любі читачі, о 17:00 вийде новий розділ (НЕ) покірного демона, тож я підготувала для вас відео-візуал))) Нині воно моє улюблене, бо чудово передає почуття головних героїв.

Як вам? Залишайте відповіді в коментарях☺️

І маленький спойлер))

— Тобі не потрібно нічого просити. Ти — моя богиня, тому можеш відразу наказувати, — в погляді безумовне обожнювання.

— Чудово! — я заплескала в долоні. — Я хочу одягнути твою сорочку.

— У тебе якийсь пунктик на чоловічому одязі? — запитав здивований Влад...

Буду рада бачити всіх у себе на гостині☺️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мара Кенфес
08.09.2025, 21:51:56

гарний візуал))

Анжеліка Горан
08.09.2025, 21:59:54

Мара Кенфес, Дякую ☺️❤️

avatar
Марина Тітова
08.09.2025, 20:38:08

Я б тоже хотіла його сорочку ахах))) Мені можна?))) По НП будь ласочка:))) ☺️❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
08.09.2025, 21:59:41

Марина Тітова, Звісно, сонечко, у Токсика багато сорочок❤️❤️❤️ І мені, й тобі, і Кассі вистачить☺️☺️ А у випадку чого, Кіт теж поділиться)))

avatar
Оксана Павелко
08.09.2025, 20:17:24

Чудовий відосік ☺️❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
08.09.2025, 21:58:12

Оксана Павелко, Дякую❤️❤️❤️

Чудовий візуал❤️❤️❤️А в нього не буде пунктика надягнути її одяг. ))) Бачила смішний тренд в Тік токі)) ❤️❤️✨

Показати 4 відповіді

Анжеліка Горан, (⁠θ⁠‿⁠θ⁠)ʘ⁠‿⁠ʘ

avatar
Поліна Крисак
08.09.2025, 17:39:00

Ха-ха-ха))) А чого, йому що, свою сорочку жаль? (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

Анжеліка Горан
08.09.2025, 17:43:45

Поліна Крисак, Ох, йому нічого не шкода))) Токсик дуже щедрий❤️☺️❤️

avatar
Лана Жулінська
08.09.2025, 17:31:46

Ахах, бачу подібність з моїм Владом))))

Анжеліка Горан
08.09.2025, 17:43:15

Лана Жулінська, Трохи є))) Владики такі Владики☺️❤️

avatar
Лана Рей
08.09.2025, 17:19:11

Дуже класні ❤️❤️❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
08.09.2025, 17:23:45

Лана Рей, Дякую, дорогенька❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
08.09.2025, 17:12:37

Класнючі❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
08.09.2025, 17:13:39

Тая Бровська, Дякую❤️☺️❤️

avatar
Тея Калиновська
08.09.2025, 17:11:00

Сподобалося відео. Ви їх робите самі?❤️❤️❤️✨✨✨✨✨

Анжеліка Горан
08.09.2025, 17:13:20

Тея Калиновська, Так, за допомогою ШІ))) Дякую за підтримку❤️❤️❤️

avatar
Вікторія Вецька
08.09.2025, 17:10:19

Які вони милі, і хороші)) Все йду читати)))

Анжеліка Горан
08.09.2025, 17:11:17

Вікторія Вецька, Дякую, сонечко❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Вереск
08.09.2025, 16:55:25

"Заплескала в долоні")))) це так по-дівчачому☺️☺️☺️вже чекаю на продовження цього зеленочубого підпалу❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
08.09.2025, 16:56:43

Анжеліка Вереск, Дякую, люба❤️☺️❤️☺️❤️

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше