✨️❤️нові розділи... Муррр...❤️✨️

Привітики☺️✨️
Любі читачі, о 19:00 вийдуть 2 нових розділа книги Пообіцяй, що це назавжди. Обіцяю, що буде гаряче!)))
А для відповідного настрою хочу поділитися візуалом✨️✨️✨️

За таку красу хочу подякувати супер чарівниці Вікторії Вецькій❤️❤️❤️
Та це ще не все)) Привіт вам, любі, від Котика☺️

А для підняття настрою хочу поділитися однією драйвовою пісенькою)) Ви ж знаєте, що Котика звати Стас?☺️☺️
Я нещодавно згадала про пісню 2010-х р. від українського дівочого гурту Аферистки)) Вона вийшла ще до 2014р., тому, будь ласка, без негативу через мову❤️ Сподіваюся на ваше розуміння❤️❤️

Як вам візуал та пісня?
Чекаю на вас у коментарях❤️☺️✨️❤️Буду рада бачити всіх у себе на гостині☺️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❣️❣️❣️❣️❣️

Анжеліка Горан
05.09.2025, 01:02:55

Світлана Романюк, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Вереск
05.09.2025, 00:35:37

Візуал дуже позитивний☺️❤️☺️❤️☺️❤️☺️❤️☺️❤️

Анжеліка Горан
05.09.2025, 01:02:47

Анжеліка Вереск, Дякую, дорогенька❤️❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
04.09.2025, 23:11:43

Шикарний трейлер❣️
Прикольна пісенька)))

Анжеліка Горан
05.09.2025, 01:02:33

Тая Бровська, Дякую☺️❤️❤️

avatar
Поліна Крисак
04.09.2025, 19:58:13

(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)

Анжеліка Горан
04.09.2025, 20:01:42

Поліна Крисак, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Тамара Юрова
04.09.2025, 19:54:43

Добре, що зараз не березень)
Твій котик неймовірний♥️

Анжеліка Горан
04.09.2025, 20:01:32

Тамара Юрова, Дякую❤️❤️ Якби був березень, то було б ще гарячіше)))

avatar
Ромул Шерідан
04.09.2025, 19:26:29

❤️❣️❤️

Анжеліка Горан
04.09.2025, 19:47:06

Romul Sheridan, ❤️☺️❤️

avatar
Марина Тітова
04.09.2025, 18:58:06

Я на стрьомі ахах))) Чекаю ті 19:00, як дива))) ❤️ Щось прохолодно так, хочеться гаряченького:))) ☺️

Показати 3 відповіді
Анжеліка Горан
04.09.2025, 19:07:16

Марина Тітова, ✨️❤️❤️✨️

avatar
Емілія Блеквуд
04.09.2025, 18:59:57

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
04.09.2025, 19:03:02

Емілія Блеквуд, ❤️☺️❤️

avatar
Вікторія Вецька
04.09.2025, 18:59:36

Дякую за згадку ❤️☺️ дорогенька)) Котик, ще той спокусник)) А пісню ніколи не чула, бо в тринадцять років, мала трохи інший смак))

Анжеліка Горан
04.09.2025, 19:02:49

Вікторія Вецька, Ох, а я завжди слухала що попало☺️☺️ Дякую за підтримку й класний візуал❤️❤️

avatar
Тата Карел
04.09.2025, 18:55:25

Ой, такі флешбеки))) м1, MTV, Music Box)) Класний візуал)

Показати 2 відповіді
Тата Карел
04.09.2025, 18:59:28

Анжеліка Горан, Це точно)

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше