✨️❤️кримінальні романи, що гостріші за ніж...❤️✨️

Привітики☺️✨️
Любі читачі, хочу поділитися з вами новим промо моїх книг)

 

А якщо ви ще не знайомі з моєю творчістю, то пропоную вам поставити на коліна диявола з книгою Та, що приручила диявола, приручити непокірного демона з книжулею Мій (не) покірний демон та пообіцяти хтивому Котику бути тільки з ним із Пообіцяй, що це назавжди❤️❤️❤️
Якщо ви вже читали мої книги, то хто на ваш погляд, краще ставиться до своєї коханої? Кого б обрали ви на місці головної героїні?
Чекаю на вас у коментарях❤️☺️✨️❤️Буду рада бачити всіх у себе на гостині☺️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Сталкер найхаризматичніший і більш дорослий.

Анжеліка Горан
04.09.2025, 18:52:59

Лариса Демидівна, Дякую❤️ +1 Сталу))

avatar
Поліна Крисак
03.09.2025, 18:25:36

О, ну з творчістю я твоєю знайома, а ще, Я ЗНАЙОМА З ТОБОЮ (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)

Показати 2 відповіді
Поліна Крисак
03.09.2025, 21:10:28

Анжеліка Горан, (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)ಥ⁠‿⁠ಥ

avatar
Анжеліка Вереск
03.09.2025, 19:51:15

Мою відповідь ти знаєш???

Показати 2 відповіді
Анжеліка Вереск
03.09.2025, 20:13:30

Анжеліка Горан, Ну звісно☺️☺️☺️

avatar
Діана Василенко
03.09.2025, 19:36:09

Більше подобається Сталкер!

Анжеліка Горан
03.09.2025, 19:59:04

Діана Василенко, Дякую☺️❤️ +1 Сталу))

avatar
Тея Калиновська
03.09.2025, 17:01:30

Після Влада і Кассі планую заглянути до Стаса. От тоді і порівняю❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
03.09.2025, 17:08:34

Тея Калиновська, Дякую❤️❤️❤️ Він вас чекатиме)))

avatar
Марина Тітова
03.09.2025, 16:55:45

Ох, та вони всі троє вважають своїх жінок королевами))) Навіть не знаю, кого тут обрати)) Можна всіх трьох?)) ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Анжеліка Горан
03.09.2025, 17:05:48

Марина Тітова, Дякую❤️❤️❤️ Ще + в карму Котика❤️❤️ Романтик, то найважливіше, але завтра він покаже й інший свій талант)))

avatar
Емілія Блеквуд
03.09.2025, 16:54:10

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
03.09.2025, 16:56:53

Емілія Блеквуд, ❤️☺️❤️

avatar
Лана Рей
03.09.2025, 16:49:54

Мені дуже подобаються Котик і Андреа. Вони такі класн та гарячі, що від них аж іскорки летять. Із задоволенням прийду читати.

Анжеліка Горан
03.09.2025, 16:51:18

Лана Рей, Дуже дякую, люба❤️❤️❤️ +1 голос білявчику☺️✨️

Інші блоги
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше