✨️❤️спойлер / Кілька слів від авторки ❤️✨️

Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні о 17:00 вийде новий розділ (НЕ) покірного демона. Це один із тих розділів, які далися мені дуже важко. Не через брак натхнення, бо ця книга моя найулюбленіша в даному циклі. Річ у емоціях, які я пережила, коли писала розділ( Мені не соромно зізнатися в тому, що цей розділ має солоний присмак сліз... Так, це вдруге в житті я плакала від того, що сама ж і написала. Хтось скаже "Дурепа", а я скажу: Мої герої — це не беземоційні картинки, а живі персонажі, кожен з яких має свій характер. Я відчуваю кожного з них і дуже радію, коли читаю коментарі й розумію, що ви їх теж відчуваєте❤️
Цікавий факт — я обожнюю писати чоловічі розділи☺️
З Котом із книги Пообіцяй, що це назавжди, я кайфую і розважаюся, бо він веселий і харизматичний, а з (НЕ) покірним Токсом — відриваюся на хвилі психопата, що живе виключно за своїми правилами✨️
До речі, про нього) Ловіть візуал і маленький спойлер☺️

 

— Я кохаю її! — кричу йому в обличчя. — Я — живий, а ти — ні. Це все нереально! Ти — нереальний!

— Вона покинула тебе, бо таких як ти не кохають. Ти не потрібен їй. Ти нікому не потрібен, — з його горла вирвався божевільний сміх, від якого все навкруги затремтіло, немов від землетрусу.


Чи цікаво вам дізнатися більше про моїх героїв?
Хто вам подобається більше: Токс чи Кіт? Залишайте, будь ласка, відповідь у коментарях)
Буду рада бачити всіх у себе на гостині☺️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Мені чомусь більше подобається Кіт. Стас зумів мене зачарувати з першого слова ❤️❤️❤️Токс також красунчик, але серцю не накажеш))

Показати 5 відповідей
Анжеліка Горан
02.09.2025, 21:55:21

Світлана Романюк, Дяяякую❤️❤️❤️ сподіваюся, що не розчарую твої очікування)))

avatar
Анжеліка Вереск
02.09.2025, 20:57:23

Вже Токс мій) хай Кассандра йде лісом) все!

Анжеліка Горан
02.09.2025, 21:10:13

Анжеліка Вереск, Твій комент зробив мій вечір яскравішим❤️❤️

avatar
Тая Бровська
02.09.2025, 18:07:29

Спойлер, ай)

Анжеліка Горан
02.09.2025, 18:21:39

Тая Бровська, ❤️☺️❤️

avatar
КСЮША ДОЛЖКОВА
02.09.2025, 17:47:43

Люблю їх обох! Вони різні, але кожен зі свої характером, емоціями, почуттями та життєвим досвідом. Вони живі!!!

Анжеліка Горан
02.09.2025, 18:21:27

КСЮША ДОЛЖКОВА, Дуже дякую за відгук☺️❤️❤️ Приємно знати, що мені вдалося створити живих персонажів)))

avatar
Емілія Блеквуд
02.09.2025, 17:37:58

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
02.09.2025, 18:18:43

Емілія Блеквуд, ☺️❤️❤️

avatar
Марина Тітова
02.09.2025, 17:22:47

І як мені розірватись між ними?)))) Мій тип — це веселий психопат ахах, а тут їх двоє:))) Люблю обох ❤️☺️❤️

Анжеліка Горан
02.09.2025, 17:24:49

Марина Тітова, Бери обох❤️❤️❤️ Буде вдвічі веселіше))) Кіт муркатиме, а Токс показуватиме свої психо фокуси)))

avatar
Лана Жулінська
02.09.2025, 17:14:42

Я Кота знаю зараз лише як праву руку Сталкера, і він вже мені подобається, тому за нього)

Анжеліка Горан
02.09.2025, 17:21:05

Лана Жулінська, Дякую☺️❤️ Він справді класний, але в своїй книзі розкриється більше))

avatar
Мрія Чарівна
02.09.2025, 16:53:04

Наскільки я пам'ятаю, Кіт блондин, а блондини займають окреме місце в моєму серці ❤️
Крім того, я за позитивних чоловіків. Психопати - не мій варіант)))

Анжеліка Горан
02.09.2025, 16:55:29

Чарівна Мрія, Ох, дякую☺️❤️ Так, Кіт харизматичний блондин❤️ Поки що перший білявчик, про якого я писала книгу))

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше