Валентина. Книга, на яку не вистачає сил.

Вітаю. А чи чекаєте Ви на новий розділ моєї Прибиральниці? Я од сиджу, шкрябаю по клавіатурі, й замислилась над тим: - Боже, це найскладніша з моїх книг. Так, я маю прописаний план подій, я знаю фінал. ( Мій блокнот все нотує, та не дає пропустити деталі) От тільки сил в мене на неї немає. І я не скарджусь, та не прошу коментарів в плані :" Тримайся" " Не складай рук" і т.д. Ні, просто дайте пораду: Як змусити себе дописати? Бо ж не дивлячись на те, що ця історія не цікавить багатьох, в моїй голові вона ледь не найкраща. Вона має право на фінал, а моя рука все частіше тягнеться до позначки - заморозити. 

Двері. Квартира. Замок.

– Треба зателефонувати. Куди? В поліцію? Ні, хто краще впорається з вбивцею, як не вбивця. – подумала я, та на автоматі набрала домашній номер Девіда.

Гудки... Не має відповіді. – Невже ще немає вдома. Та де його чорти носять. – думала я, набираючи номер його кабінету.

Гудки, і коли я вже збиралась покласти слухавку, то почула дихання в ній:

– Девід? – запитала я.

– Так. Що трапилось? – моментально, відповів він.

Я почула, як мої двері спробували відчинити, та замок, на який я закрилась, не піддавався.

Набравши повні груди повітря, я випалила все:

– На мене напали, я ледь змогла втекти до квартири. Але цей хтось, намагається зруйнувати двері. Я чую, як він шкребеться в замок.

В цю мить, я відчула, як з моїх пальців щось почало капати. На секунду я перевела погляд на руку, та побачила, що все моє плече в крові, а з пальців не капає, з них буквально тиче. Прикусивши губу від відчаю, я зітхнула, та додала:

– І здається, я поранена. Девіде, мені немає більше кому телефонувати.

Після цих слів, мій світ різко закрутився, і я впала без свідомості.

Дякую за увагу. Мур, мяу, Ваша Міріада.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олесь Король
14.07.2025, 15:02:28

Дуже гарна картинка. І книга цікава

Міріада Фаєр
14.07.2025, 18:10:53

Олесь Король, дякую.

avatar
Ася Рей
14.07.2025, 16:14:19

Дуже розумію, як це буває, коли книга "не йде". Можливо, варто спробувати змінити обстановку – іноді просто інше місце допомагає поглянути на історію свіжим поглядом. Також, спробуйте писати невеликими частинами, навіть по абзацу на день – це знімає тиск. Якщо зовсім важко, можна переключитися на інший проєкт на деякий час, щоб дати цій історії "відлежатися". І, звісно, пошук "бети" або партнера для обговорення може дати нові ідеї та мотивацію. Бажаю вам знайти сили і довести "Прибиральницю" до фіналу, вона цього точно варта!

Міріада Фаєр
14.07.2025, 18:10:25

Ася Рей, Дякую. Маю надію, що коли буде довгоочікуваний відпочинок, то дійсно зміна місця мені допоможе.

avatar
Ірина Скрипник
14.07.2025, 18:07:32

Прикро, звісно, але ви — автор. Вам вирішувати. Ми приймемо будь-яке ваше рішення.

Міріада Фаєр
14.07.2025, 18:08:57

Ірина Скрипник, Я розумію. Проте, сьогодні ще пливу. Тільки додала розділ. Дякую

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для Мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше