Що важливіше: творчість або сім'я?

Не лякайтесь, це лишень питання для клікбейту. 

Що мене дійсно цікавить, так це те, як ваші родичі і друзі реагують на вашу творчість: підтримують чи навпаки засуджують? 

Ось, наприклад, мій хлопець придумав мені ось таку цікаву тему для блогу, тому користуючись нагодою похвалюся ним і тим, що вийшла фінальна вступна частина моєї книжки.

Тож запрошую до обговорення. Всім дякую❤️

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ріна Март
07.07.2025, 22:10:25

Моя рідня не надто переймається)) А я і не наполягаю. Пишу собі в кайф, діти тільки вихваляються, що їх мама про козаків пише))

avatar
Єва Сова
07.07.2025, 20:10:52

Мій чоловік мені постійно нагадує: пиши! Але я пишу в міру сил та натхнення. Чоловік не читає, проте в обговоренні сюжетів і героїв бере активну участь. Деякі друзі читають, що приємно, але подекуди стримує ;)

Показати 2 відповіді
Єва Сова
07.07.2025, 21:41:03

Анна Марк, Дякую!

avatar
Оксана Павелко
07.07.2025, 20:23:12

Все повинно бути в балансі. Якщо поринути повністю всією увагою у творчість, то родина буде обділені вашою увагою, але і якщо віддавати всю(ього) себе родині, то сам(а) страждатимеш від недореалізованості.

Показати 8 відповідей
Оксана Павелко
07.07.2025, 21:03:32

Анна Марк, Та сама така сама, але навчилася поважати і любити своє хобі ☺️❤️

Моя сім'я\друзі підтримують моє захоплення) Мама навіть читає, але завжди каже: "Пиши щось радісне". Ну, у нас розбіжність у жанрах з мамою))

Анна Марк
07.07.2025, 20:34:49

Діана Козловська, Такі вже ж мами, хочуть аби навіть в наших вигаданих всесвітах були поні та єдинороги ?

avatar
Ася Рей
07.07.2025, 19:41:11

Анна Марк, дякую за таку важливу тему для обговорення! Це питання дійсно дуже особисте для кожного творця.
Щодо мого досвіду: мама, на жаль, не підтримала і сказала, що не буде читати мої роботи. Але молодша сестра (їй 17, мені 21) підтримує, і це для мене дуже цінно. Важливо знайти тих, хто вірить у тебе.
Запрошую всіх до обговорення та вітаю з фінальною вступною частиною книжки! ❤️

Показати 3 відповіді
Анна Марк
07.07.2025, 20:33:22

Ася Рей, Дякую Вам! У Вас неодмінно все вийде, бережіть себе та свій талант❤️

avatar
Анна Лір
07.07.2025, 20:01:01

Ви прямо зачепили болючу тему) В мене чоловік не хоче читати. Неприємно звісно, та що поробиш, я вважаю, змушувати нікого не можна, навіть якщо це рідні люди, а то вже вийде літературне насильство)) До речі, як виявилось, це досить поширене явище у письменників, коли друга половинка не поділяє захоплень. Так що гуртуємось тут, на Букнеті)

Показати 3 відповіді
Анна Марк
07.07.2025, 20:26:11

Анна Лір, Мій також інколи так каже, що немає сил і відповідної атмосфери, й може це дійсно так, бо ж вони взагалі зовсім інакше сприймають цей світ.

avatar
Тая Бровська
07.07.2025, 19:50:17

Я творчою родилася, тому... тут без варіантів)

Показати 2 відповіді
Тая Бровська
07.07.2025, 20:23:42

Анна Марк, Дякую ❤️

Інші блоги
Дотик весни. Спалах кохання. Знижка.
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше