Додано
07.07.25 19:33:53
Що важливіше: творчість або сім'я?
Не лякайтесь, це лишень питання для клікбейту.
Що мене дійсно цікавить, так це те, як ваші родичі і друзі реагують на вашу творчість: підтримують чи навпаки засуджують?
Ось, наприклад, мій хлопець придумав мені ось таку цікаву тему для блогу, тому користуючись нагодою похвалюся ним і тим, що вийшла фінальна вступна частина моєї книжки.
Тож запрошую до обговорення. Всім дякую❤️
Анна Марк
43
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМоя рідня не надто переймається)) А я і не наполягаю. Пишу собі в кайф, діти тільки вихваляються, що їх мама про козаків пише))
Мій чоловік мені постійно нагадує: пиши! Але я пишу в міру сил та натхнення. Чоловік не читає, проте в обговоренні сюжетів і героїв бере активну участь. Деякі друзі читають, що приємно, але подекуди стримує ;)
Анна Марк, Дякую!
Все повинно бути в балансі. Якщо поринути повністю всією увагою у творчість, то родина буде обділені вашою увагою, але і якщо віддавати всю(ього) себе родині, то сам(а) страждатимеш від недореалізованості.
Анна Марк, Та сама така сама, але навчилася поважати і любити своє хобі ☺️❤️
Моя сім'я\друзі підтримують моє захоплення) Мама навіть читає, але завжди каже: "Пиши щось радісне". Ну, у нас розбіжність у жанрах з мамою))
Діана Козловська, Такі вже ж мами, хочуть аби навіть в наших вигаданих всесвітах були поні та єдинороги ?
Анна Марк, дякую за таку важливу тему для обговорення! Це питання дійсно дуже особисте для кожного творця.
Щодо мого досвіду: мама, на жаль, не підтримала і сказала, що не буде читати мої роботи. Але молодша сестра (їй 17, мені 21) підтримує, і це для мене дуже цінно. Важливо знайти тих, хто вірить у тебе.
Запрошую всіх до обговорення та вітаю з фінальною вступною частиною книжки! ❤️
Ася Рей, Дякую Вам! У Вас неодмінно все вийде, бережіть себе та свій талант❤️
Ви прямо зачепили болючу тему) В мене чоловік не хоче читати. Неприємно звісно, та що поробиш, я вважаю, змушувати нікого не можна, навіть якщо це рідні люди, а то вже вийде літературне насильство)) До речі, як виявилось, це досить поширене явище у письменників, коли друга половинка не поділяє захоплень. Так що гуртуємось тут, на Букнеті)
Анна Лір, Мій також інколи так каже, що немає сил і відповідної атмосфери, й може це дійсно так, бо ж вони взагалі зовсім інакше сприймають цей світ.
Я творчою родилася, тому... тут без варіантів)
Анна Марк, Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати