"Подаруй мені серце" рецензія

Рецензія на твір Єви Ромік «Подаруй мені серце» в рамках марафону Тетяни Гищак

   Авторка зазначає, що це короткий любовний роман, тому, коли обирала щось для прочитання, дивилася на цей твір з обережністю. Я не фан любовних романів, якщо бути чесною. Але люблю кидати собі виклик. Цього разу, це стало для мене справжнісіньким емоційним подарунком. 

  Події розгораються на тлі війни. Здається, для кожного з героїв ця війна стала своєрідним зламом, після якого життя понеслося в іншому напрямку. І це особливо сильно болить і зачіпає, бо розумієш, що таких людей справді багато. Хтось втратив оселю, хтось – сім’ю, хтось просто загубився в безкінечному потоці горя, а хтось марнує дні в постійному чеканні вісточки, сподіваючись, що та буде доброю.

    Маленька дівчинка Аделіна втратила маму, головна героїня – Уляна, – сподівання на щасливу сім’ю. Але вони обидві напрочуд сильні особистості, які не втрачають здатність любити, мріяти і, попри все, сподіваються на щастя. Авторка дуже тонко показує, як у нашій реальності, зруйнованій війною, люди все одно знаходять місце для доброти і тепла. Це надихає.

   Єдина річ, яка здалася поверхневою – це образи другорядних персонажів. В моїй уяві вони були дещо розмиті і однотипні. Хоча, розумію, що це коротка новела, і формат диктує свої рамки. Але це зауваження продиктоване моїм великим бажанням продовжити цю історію і читати щеJ

   Мені сподобалося, що попри складну тематику, твір має світле завершення. Після прочитання залишилося враження, ніби хтось ніжно обійняв душу – сумно, але обнадійливо. Я вдячна Єві Ромік за цю історію. Вона дарує не лише емоції, а й надію, нагадує, що навіть в найтемніші часи знайдеться місце для людяності, любові і світла людського серця. Ну і куди ж без віри в добре диво від Святого Миколая. 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
08.07.2025, 09:09:53

Дякую за ваше бачення. Це дуже приємний для мене відгук.
Якщо ваша ласка, повідомте про нього у коментах під книгою. Це відповідає вимогам марафону.

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
08.07.2025, 14:43:42

Єва Лі, ❤❤❤

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше