Трішки про Пустоту (спойлер)

Обережно спойлер по ПУСТОТІ. Сьогодні спілкувались с товаришом, котрий був одним з основних людей котрі підтримують і дають поради, а також він перший хто знає усі моменти і повороти до того як вони зявляться у самому рукописі. Почнемо з того що навіщо цей пост... Ну для того щоб зрозуміти чи потрібно деякі речі повернути чи додати чи щось ще! Починаємо.

Те що історія почалася у вигшляді ідеї як рукопис ще в 2014 році - це не секрет хто слідкує за мною... Напевно... :)

НАГАДУЮ ДАЛІ СПОЙЛЕРИ З СЮЖЕТУ!!!

Історія про Артема для деяких друзів виглядає так...

ДОРЕЧІ ВИБАЧАЮСЬ АЛЕ БУДЕ І СЛОВА У СТИЛІ 18+ ЯК ЦИТАТИ ДРУЗІВ :)

Історія про Артема для деяких друзів виглядає так... - Бля на *** ти вбев його, прикольний же чувак.

Тут так, це ідея була з самого початку, і хлопця можна було розкривати, потім буквально у 2024 була додана історія про взаємодію Максима з Арсеном про те що у Артема є брат котрий не хотів щоб його навчав Максим, але історія не була розвинута, і ось питання, чи є сенс додавати чи то в майбутньому, чи то в першій ПУСТОТІ взаємодію брата Артема з Максимом?

Поіхали далі, Кіра і Аліна. З самого початку ще у далекому 2014 році була ідея хімії між Максимом і Аліною, але якось так вийшло що зявився персонаж у 2024 Кіра, і як тільки вона зявилась то одразу написалися майже 4 Розділи, ЯК? Сам в А**Ї якщо чесно :)

Привиди, котрі живуть в МЕТРО, так і не зявилися повноціно, хоча по ним був майже цілий розділ у фіналі і взаємодія з ними, саме тоді Максим почав би підозрювати себе як ХИМЕРА, по суті це щось типу як аналог розділу з Випробування Рейдера. Також і Янтар і Цитадель мали трохи інший концепт. 

Замість розділів з Кірою були розділи про пошуки союзників, але вони були майже усі між собою однотипні. 

 

 

Різниця між концептом, першив варіантом потім бета варіантом і фінальним котрий є зараз відрізняється кожен раз по різному, але якщо узяти концепт і фінал то це майже на 40%. Якось так. 
А от різниця між оригінальною другою книгою і релізом майже 70%.

 

А що б Ви хотіли побачити чи трохи змінити, запропонувати чи будь ще ще?

З повагою до ВАС, Напрієнко А. Д. 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті)
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше