Я у відпустці, тож незабаром чекайте оновлень

Друзі, я на деякий час у відпустці, тож сподіваюсь, що зможу присвятити дещо більше часу творчості.

Вже навів трохи ладу у чорнетках, які створював ночами після служби. Тож вчора виклав новий розділ роману "Дзвонять дзвони". На додачу чекайте ще принаймні три - сьогодні, завтра і післязавтра о 18:00. А як пощастить із часом і натхненням - то, може, протягом відпустки нарешті завершу книгу. Бо лишилось небагато. Нагадаю, це надзвичайно важливий для мене і вистражданий роман у жанрі сучасного реалізму, про події в Україні, які передували 24.02.2022. Я пишу його у вільний від служби час протягом усієї повномасштабки. Розумію, що жанр не зовсім букнетівський. Але я дуже чекаю нових читачів та коментаторів. Спробуйте. Раптом зайде?

Тим часом, продовжую тішитися з того, що моя серія "Земля-2" залишається серед топу "Наукової фантастики", до того ж перша її частина, "Погляд на зорі" - вже чекає на свою трьохсоту (!) вподобайку. Це просто неймовірно - зустріти тут стільки людей, яким сподобалась моя книга. Дякую кожному, хто додав її до бібліотеки, прочитав чи навіть написав кілька слів у коментарях. Книзі не пощастило із увагою від видавництв (я вже усе перепробував). Але доти, доки її читають і люблять на Букнеті - це залишатиметься для мене серйозним аргументом, аби не ставити на серії хрест та узятись одного прекрасного дня за її продовження.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю! Так рада вас тут бачити)))
І оновлення ваше таке довгоочікуване біжу читати!❤️❤️❤️
Вірю, що вам вже хочеться поскоріше його домучити, але ж час із сім'єю - це найголовніше) Нехай ваша відпустка буде наповнена чудовими враженнями) Бережіть себе!)))

Показати 2 відповіді

Володимир Забудський, Письменники такі письменники))) Наснаги вам)))

avatar
Єва Ромік
01.04.2025, 11:49:18

Шкода, що не можна поставити "Погляду на зорі" ще одну вподобайку, я б зробила це ))
Оновлення "Дзвонять дзвони" вже бачила, хоча прочитати ще не встигла (( Вкотре відчула захоплення від вашої працеспроможності. Нехай і далі так буде. А за видавництвами не жалкуйте, не потрібні вони, бо книги у них виходять надто дорогі, не вигідно. Хіба що себе потішити кількома екземплярами. Вибачте, що я так прямо, і, можливо, руйную вашу мрію, але це з власного досвіду. Краще вже тут вийти на комерційний рівень, щоб якась копійочка капала.
А продовження пишіть, бо подобається багатьом. А ще ж, пам'ятаю, ви нам фентезі обіцяли?

Єва Ромік, Дякую Вам за підтримку. Так, розумію ситуацію із видавництвами. Для мене видання книги у паперовій формі було радше можливістю втілити давню мрію та історією про самореалізацією. Хотілося дотягнутися до нових читачів, які не бувають на Букнеті, а віддають перевагу паперовим книгам. Щодо комерційної складової - я вже давно зрозумів, що в Україні на літературній творчості на життя не заробиш (якщо, звісно, ти не насправді геніальний автор, ще й вправний у маркетингу, якому ще й дуже пощастило). Але то пусте. В паперовій формі, чи в електронній, за гроші чи безкоштовно - для мене завжди було головне, щоб люди читали. Є багато ще ідей - і продовження "Землі-2", і кілька творів у фентезійному жанрі, і постап. Аби був час усе це реалізувати. Сподіваюсь, що війна все ж не назавжди, і час колись з'явиться.

avatar
Ханна Трунова
01.04.2025, 10:48:02

З поверненням! ♡ "Земля-2" шикарний твір. Все ще чекаю продовження!

Ханна Трунова, Дякую) Ваша рецензія - це найкраще, що ставалося із цим твором ♡

Інші блоги
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше