Я беру творчу відпустку

Я відверто втомилася. Письменництво пертворилося на якусь роботу за яку я не отримую нічого, окрім витраченого часу та нервів. Ані грошей, ані визнання, ані коментарів, артів чи хоч чогось, що давало б мені відчуття, що мене читає більше п'яти людей (у кращому випадку).
Усі свої наступні ідеї я не буду реалізувати, якщо не припече настільки, що я вже не зможу не писати.
Наскільки я беру відпуску? Хз. Я вигоріла ще в кінці листопада, але продовжувала писати Учня дощу, написала Віру двох, Незвичайного клыэнта, Двы катани одна коса. Чи читає їх хтось? Можливо, та я про це не знаю.

Ви читаєте мої твори безоплатно, але деякі читачі все одно мають наглість просити в мене гроші за допомогу в публікації. Я безробітна і весь свій час присвячувала саме цьому. Чи принесло мені письменництво щось...? Хоч щось воно мені принесло? Ні. Я тільки витратила свій час.

Тож подякувати мені за мої твори можна сюди:
4149499809704693
Або намалювати фанарт. Найменше - поставити лайки та написати коментарі, але я б не сказала, що вони мене все ще надихають.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мельська Наталі
18.03.2025, 12:38:01

Добрий день, здається ви пройшли через величезне виснаження. І це абсолютно нормально — почуватися спустошеною, коли вкладаєш душу в щось, а віддачі майже немає. Це здорово, що ви усвідомили, що вас виснажує і маєте намір не заганяти себе далі в цю прірву. Ідеї нікуди не зникнуть, а натхнення може повернутися тоді, коли буде достатньо ресурсу для цього.

Можливо, зараз здається, що все марно, але повірте, кожне написане вами слово комусь відгукнулося. Може, хтось просто не знає, як висловити вдячність. Може, хтось перечитує ваші тексти і знаходить у них розраду. Ваша творчість не даремна, навіть якщо здається, що її не помічають. Всьому свій час.

Але головне — це ви. Бережіть себе. Ви важлива, незалежно від кількості лайків чи коментарів. Успіхів та гарного відпочинку!)

avatar
Мрія Чарівна
18.03.2025, 11:53:19

Дуже сумно. Я вас тільки відкрила для себе. Малювати не вмію, але що прочитаю, то коментарі гарантовані.
Бажаю вам відпочити і набратися сил)

avatar
Олесь Король
18.03.2025, 11:51:49

Що тут можна сказати? На жаль це наші реалії. Я вас розумію, бо сама відчуваю те ж саме. Мені також це зайняття не приносить нічого окрім нервів. Поки я писала для себе була ще якась радість. Та коли наважилася публікувати все пішло шкереберть. Письменництво дійсно перетворилося на важку і непотрібну нікому працю.
Пишіть хоче б для себе. Гарного вам відпочинку.

Інші блоги
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше