Міжнародний День Письменника

Часом так дивно... Дивно вважати себе письменницею. Справжньою!

Здається, що це неправильно. Здається, що дане звання ще треба заслужити. І взагалі... Це так, хобі! Це ж... Для душі. Просто розвага. Ой, так ому це треба взагалі...

Скільки разів ми всі, так, ми всі, говорили собі ці слова? Скільки разів ми соромилися сказати, що ми - письменники і письменниці? Скільки часу нам було потрібно, аби навчитися не виправдовуватися за це своє хобі? Як довго ми відчували провину, що витрачаємо свій час на письмо, а не на "корисні справи"?

Знаєте що? До біса!

Цей день настав! Міжнародний День Письменника!

Наш день!

Тому знайте - я люблю вас усіх. Тих, хто пише попри все. Тих, хто боре вій страх/сором/невпевненість/сумніви. І пише історії. Свої історії, що стають живими, щойно натиснуто кнопку "опублікувати".

Дюблю вас, колиги!

З нашим днем!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Павелко
03.03.2025, 18:09:34

О так, мені теж якось ніяково називатися так гучн - ПИСЬМЕННИЦЯ. Тому я скромно називаю себе - письменниця початківець:)
А ще іноді теж соромлюся щоб ті хто мене знає, недай баже, прочитали мої твори, а з іншого боку хотілося б почути від тих же знайомих чи виходить а мене, а якщо виходить то на скільки добре))

Мерайя Д Рок
03.03.2025, 19:21:44

Оксана Павелко, Як я вас розумію, я сама соромлюся знайомим показувати свої твори. Багато хто взагалі не знає, дехто дізнався недавно. І так само ніби і хочеться показати... А наче й ніяково)))
Отак і живемо)))

avatar
Еліс Кларк
03.03.2025, 17:38:30

Зі святом!

Мерайя Д Рок
03.03.2025, 17:51:17

Еліс Кларк, Навзаєм)

Інші блоги
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Перше знайомство
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Ех, ревнощі...
Вранці, щойно побачивши Григорія в їдальні, найперше запитую про Шерхана: — Як там наш пес? — автоматично запитую, не замислюючись, як це звучить. «Наш»… Якщо Назаренко і здивувався, що я вже наполовину
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше