Додано
29.04.26 09:44:08
Які герої/героїні вам подобаються?
Хочу підняти тему: які герої насправді западають в серце?
Я часто ловлю себе на тому, що мені важко любити вичурних, або шаблонних персонажів.
Моя особиста слабкість — це складні, суперечливі особистості. І ось чому:
- Шаблонний герой — це шаблонний герой (вибачте за тафтологію). Він передбачуваний і... нудний. А суперечливий персонаж — це щось інше. Сьогодні він рятує, а завтра — руйнує. Саме ці невідповідності та внутрішні конфлікти роблять його живим. Ми любимо не за досконалість, це однозначно.
- Коли читаєш про персонажа, який робить неоднозначний вибір, ти мимоволі питаєш: «А як би вчинив я?». Складні герої/героїні не дають простих відповідей. Вони виводять нас із зони комфорту, змушуючи замислитись.
- Боротьба всередині цікавіша за битву ззовні. Війна людини з власною порожнечею — це справжнє мистецтво. Мені подобається спостерігати, як герой/героїня бореться зі своїми демонами, як вони програють їм, падають на саме дно, але все одно намагаються підвестися.
Агнія Бурне
162
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків
Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМоє гілті плеже - персонажі з логікою "ніхто мене не любить, ніхто не приголубить, піду я у садочок, продумаю двірцевий переворот")
Вень Чжулун, коварнінько))
Мені більше подобаються неоднозначні персонажі. Бо вони як правило цікаві своїми травмами минулого.
Василенко Сергій, Мені також, але здається, що за деяких можна бан зловити.
Як автору всі. Як читачу той персонаж, що пройшов внутрішню трансформацію. ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Так, як автору мені також всі подобаються, бо вони мої - виплекані, вигадані і пропрацьовані))
Реалістичні. Такі, що своїми реакціями та поведінкою віпдовідають логіці і контексту світу, в якому вони існують, і несуть на собі його відбиток. Ще я надаю перевагу детальному опису зовнішності героя, хоча би один раз на всю книгу, аби тримати в голові його образ. Я люблю уявляти, як він ходить, діє, і говорить, міркує щось, про що я не знаю, люблю уявляти простір в якому відбуваються події. На цьому я намагаюсь будувати інтригу. Замість того, щоб надавати йому абстрактні характеристики типу "весели", "сумний", я намагаюсь передати його характер через його репліки, дії та мікровирази. Тільки так я повірю, що цей герой - реальний, а не чергова картонка.
Містер Чілл, Я також люблю, коли характер персонажа передають через дії, звички, інтонацію, особливості вимови чи тому подібне.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати