Додано
29.04.26 10:39:08
До флешмобу "Мій портал"
Хотів просто долучитися до флешмобу Зодчої Тіней, про те, як автори живуть на два світи... А вийшла ціла історія про втечу від реальності та переосмислення.
Коли зовні панує жах - зроби жах всередині сильнішим.


Олексій Горбунов
149
відслідковують
Інші блоги
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНа жаль, в такій реальності важко зробити жах всередині ще сильнішим...
А візуалізації шикарні ❤️
Джул, ❤️❤️❤️
Неймовірне поєднання двух світів (◍•ᴗ•◍)✧*。
Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️
Навіть не знаю, яка з цих реальностей сумніша. Хоча, у вигаданій: мій світ - мої правила))
Лара Роса, ❤️❤️❤️
Дуже атмосферне поєднання реального і авторського всесвіту!
Вень Чжулун, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Анастасія Коваленко, ❤️❤️❤️
Класно вийшло! Так працює людська психіка - захисний механизм. Коли все погано - ховатися у фантазію
Олексій Горбунов, А не треба. Ми всі такі
Є такий термін "ескапізм", що позначає втечу від реальності. Прийнято вважати, що це щось деструктивне : алкоголь, наркоманія, читання)), комп. ігри... Але по суті, всю свою історію людина жила в двох світах - матеріальному і духовному. Релігія - ескапізм, творчість - також ескапізм і мораль, в принципі, теж - ескапізм. Тому... це природньо. Класні візуалізації))
Дієз Алго, Пу-пу-пу... Читання вже стає деструктивним... Куди котиться цей світ?))))
Неймовірно ❤️
Ulyana Summers, ❤️❤️❤️
Візуал просто бімба! Задумався тепер також над цим...
Очерет, Ну, в мене не вийшло в тему флешмобу))
Це дуже круто♥️
Кайла Броді-Тернер, ❤️❤️❤️
"Коли зовні панує жах - зроби жах всередині сильнішим."-Твердження виглядає сумнівним. Хіба не противага рятує від зовнішнього хаосу? Якщо помножити зовнішній жах на внутрішній, це лише прискорить шлях до чорної депресії, а не допоможе вистояти..
Мілана Залісна, Я не можу точно відповісти на це питання. Досі намагаюся зрозуміти, чи це втеча від реальності, чи якесь переосмислення власних емоцій. Але емоцій багато, і до деяких ще й досі дістаюся...
Жесть...
Олена Ранцева, Вибачте, якщо засмутив ❤️
Коментар видалено
Незвичайно ❤️❤️❤️
Лія Лореляйн, ❤️❤️❤️
Я вражена до глибини душі, дякую ❤️
Олексій Горбунов, Не перепрошуйте за душевність і чесність. Це найважливіше та найцінніше у творчості. Ще раз дякую вам.
❤️✨❤️
Ана Харві, ❤️❤️❤️
Супер просто! ❤️
Morwenna Moon, Дякую!
Дуже круто❤️❤️❤️
Євген Званіч, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати