До флешмобу "Мій портал"

Хотів просто долучитися до флешмобу Зодчої Тіней, про те, як автори живуть на два світи... А вийшла ціла історія про втечу від реальності та переосмислення.

Коли зовні панує жах - зроби жах всередині сильнішим.

Коли шукаєш зцілення - згадай, що не ти один.

Та й крокувати завжди легше, коли ти не один...

18 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

На жаль, в такій реальності важко зробити жах всередині ще сильнішим...
А візуалізації шикарні ❤️

Джул, ❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
29.04.2026, 19:05:43

Неймовірне поєднання двух світів (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠✧⁠*⁠。

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

avatar
Лара Роса
29.04.2026, 19:17:06

Навіть не знаю, яка з цих реальностей сумніша. Хоча, у вигаданій: мій світ - мої правила))

Лара Роса, ❤️❤️❤️

avatar
Вень Чжулун
29.04.2026, 18:23:31

Дуже атмосферне поєднання реального і авторського всесвіту!

Вень Чжулун, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Анастасія Коваленко, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
29.04.2026, 12:59:20

Класно вийшло! Так працює людська психіка - захисний механизм. Коли все погано - ховатися у фантазію

Показати 2 відповіді
Оксана Соловій
29.04.2026, 14:07:54

Олексій Горбунов, А не треба. Ми всі такі

avatar
Дієз Алго
29.04.2026, 13:08:07

Є такий термін "ескапізм", що позначає втечу від реальності. Прийнято вважати, що це щось деструктивне : алкоголь, наркоманія, читання)), комп. ігри... Але по суті, всю свою історію людина жила в двох світах - матеріальному і духовному. Релігія - ескапізм, творчість - також ескапізм і мораль, в принципі, теж - ескапізм. Тому... це природньо. Класні візуалізації))

Дієз Алго, Пу-пу-пу... Читання вже стає деструктивним... Куди котиться цей світ?))))

avatar
Ulyana Summers
29.04.2026, 12:54:48

Неймовірно ❤️

Ulyana Summers, ❤️❤️❤️

avatar
Очерет
29.04.2026, 11:38:56

Візуал просто бімба! Задумався тепер також над цим...

Очерет, Ну, в мене не вийшло в тему флешмобу))

Це дуже круто♥️

Кайла Броді-Тернер, ❤️❤️❤️

avatar
Мілана Залісна
29.04.2026, 11:06:09

"Коли зовні панує жах - зроби жах всередині сильнішим."-Твердження виглядає сумнівним. Хіба не противага рятує від зовнішнього хаосу? Якщо помножити зовнішній жах на внутрішній, це лише прискорить шлях до чорної депресії, а не допоможе вистояти..

Показати 8 відповідей

Мілана Залісна, Я не можу точно відповісти на це питання. Досі намагаюся зрозуміти, чи це втеча від реальності, чи якесь переосмислення власних емоцій. Але емоцій багато, і до деяких ще й досі дістаюся...

avatar
Олена Ранцева
29.04.2026, 11:44:21

Жесть...

Олена Ранцева, Вибачте, якщо засмутив ❤️

avatar
Марк Лис
29.04.2026, 11:38:28

Коментар видалено

avatar
Лія Лореляйн
29.04.2026, 10:45:43

Незвичайно ❤️❤️❤️

Лія Лореляйн, ❤️❤️❤️

avatar
Зодча Тіней
29.04.2026, 11:12:10

Я вражена до глибини душі, дякую ❤️

Показати 2 відповіді
Зодча Тіней
29.04.2026, 11:15:18

Олексій Горбунов, Не перепрошуйте за душевність і чесність. Це найважливіше та найцінніше у творчості. Ще раз дякую вам.

avatar
Ана Харві
29.04.2026, 10:55:20

❤️✨❤️

Ана Харві, ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
29.04.2026, 10:42:48

Супер просто! ❤️

Morwenna Moon, Дякую!

avatar
Євген Званіч
29.04.2026, 10:41:04

Дуже круто❤️❤️❤️

Євген Званіч, Дякую!

Інші блоги
Новинка ✨золотої фантазії✨
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Перша двадцятка))
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Старт передплати на "Маму за контрактом"!
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше