Челендж #квітковий характер

Вітаю всіх!

Вирішила і я доєднатись до такого чудового челенджу від Олесі Глазунової - КВІТКОВИЙ ХАРАКТЕР (тут початок). Дуже люблю квіти, але не люблю зрізані, бо мені їх шкода - зів'януть. Тому, віддаю перевагу, аби мені дарували в горщиках)) До речі, сама обожнюю цикламени

А перші квіти з'явились в мене у ЛУКОМОР'Ї. ДУБЛЬ ДВА. І це були іриси, але не звичайні, а вогняні. Есенцію з них Колвін використав, аби приготувати парфум для Лєрки: була в нього така чудова лабораторія, де він експериментував, й з ароматами також. Ось ця дивовижна квітка:

В ЧОРНОМУ ДІАМАНТІ КОРОНИ лорд ле Фадор якийсь час намагається збагнути, що за приємний аромат використовує його шалена гостя, котра ледь не вбила його. Зрештою, просто спитав. Виявилось, це - суміш вересу й матіоли:

В ГОЛОВНОМУ БОЛЮ МАГА ВОГНЮ й ГОЛОВНІЙ ТІНІ МАГА ВОГНЮ героїня обожнює квіти малезії - абсолютно вигадані. Скажімо, за описом вони виглядають десь так (в них кілька відтінків):

А от парфум героїні мав головну нотку - персикову. Звісно, що це був запах плодів, але були ж вони колись квітами)))

Ну, і в ЕЛЬФІ НА МОЮ ГОЛОВУ квіти теж представлені ароматами: за тим самим ельфом тягнеться шлейф аромату шавлії мускатної (так, і її аромат я дуже люблю) й чогось деревного. Але там зараз не до ароматів: пригоди в самому розпалі, а скоро розпаляться ще більше!

 

Цілий квітник! Дякую Олесі за таку чудову ідею! Приємного всім читання й ароматів!))

16 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталка Черешня
14.01.2025, 00:37:25

Я аж задивилася))

Показати 5 відповідей
Лара Роса
14.01.2025, 21:03:51

Наталка Черешня, То в мене на телефоні є такі емодзі - графічні, й вони раптом стали тут ліпитись)))

avatar
Ніка Цвітан
14.01.2025, 17:29:32

А вигадані квіти малезії досить гарні й на квітнику могли б гарно вписатись)))

avatar
Юлія Міхаліна
14.01.2025, 15:34:07

У твоїх дівчат улюблені квіти дуже оригінальні і я б сказала, з характером, як і вони самі))

Лара Роса
14.01.2025, 15:56:52

Юлія Міхаліна, Дякую, Юль! Лєрка точно з вогником, як і той ірис)))

avatar
Марина Тітова
14.01.2025, 12:54:47

Ох, так і запахло квіточками — краса:)) Але, все ж, вогняні іриси з лабораторії для потрібного аромату — ось це рівень залицянь!))) Це вже не просто зайти у квітковий за готовим букетиком)) Такмм парфумам кожна б жінка, думаю, була б рада))

Лара Роса
14.01.2025, 14:34:16

Марина Тітова, Колвін вміє спокушати))) Він спеціально під неї аромат створив)))

avatar
Анні Кос
14.01.2025, 00:12:33

Ого!!! Обожнюю шавлію і персики!!!Акартинка з малезією - це що?

Показати 3 відповіді
Лара Роса
14.01.2025, 07:48:18

Наталка Черешня, Щось приблизно таке)))

avatar
Тіна Никитенко
13.01.2025, 23:48:39

Малензії неймовірні ❤️ чимось схожі до фіалок і сімейних троянд

Лара Роса
13.01.2025, 23:51:05

Тіна Никитенко, Дякую! Шукала щось приблизно схоже на те, як я їх уявляю)))

Дуже красиві квіти. Навіть відчула аромат матіоли, і персика))

Лара Роса
13.01.2025, 23:37:13

Світлана Романюк, Дякую! В матіоли дуже ніжний, хоча квіточки такі дрібні))

О, які гарні квіти! Хочеться вже весни, справді)) Так, в цих книгах витає аромат не лише квітів, але й кохання та небезпеки)))

Лара Роса
13.01.2025, 23:28:02

Лариса Бондарчук, Й хтозна якого більше))) Дякую, Ларисо!!!

avatar
Аліна Скінтей
13.01.2025, 22:18:03

Вааау, який гарний букет із квітів))) від тексту так і віє ароматами)

Показати 7 відповідей
Лара Роса
13.01.2025, 23:27:14

Аліна Скінтей, Цикламен пропав першим((

avatar
Selene Evance
13.01.2025, 22:25:40

відчуття, ніби я втрапила в сад)

Показати 3 відповіді
Лара Роса
13.01.2025, 22:57:35

Selene Evance, ❤️❤️❤️

avatar
Олеся Глазунова
13.01.2025, 22:42:57

Мені аж запахло весною )))
І в мене на підвіконні цикламен стоїть. Думала, що відцвіте і пропала, а він вже третій рік весною радує квіточками )))

Показати 3 відповіді
Лара Роса
13.01.2025, 22:57:02

Олеся Глазунова, За описом в книзі: вони від жовто-рожевих до червоно-помаранчевих кольорів, й дуже ароматні. І чай з них смачний там готують)))

avatar
Інна Турянська
13.01.2025, 22:15:14

ААА...які гарні квіти в тебе в блозі! Цикламен такий ніжний, а верес теж дуже гарний...жаль тільки, що не квітне круглий рік))))
Вогняний ірис теж до речі крутий! Вогник...і оці ще дуже сподобалися малезії)).

Показати 7 відповідей
Лара Роса
13.01.2025, 22:45:48

Інна Турянська, А мені дуже подобався, та й зараз інколи від кашлю беру))

avatar
Тетяна Гуркало
13.01.2025, 22:28:22

Гарно. Теж люблю цикламени, але в мене кішка жере все, що недостатньо жорстке, тому на підвіконні зараз кактус і три пальми з фінікових кісточок.

Показати 3 відповіді
Лара Роса
13.01.2025, 22:45:13

Тетяна Гуркало, Я це вже зрозуміла, коли від нього лиш корінці залишились)))

avatar
Єва Ромік
13.01.2025, 22:20:14

Чудовий квітник представлений у ваших творах. Вогняні іриси і малезії дуже сподобались.

Лара Роса
13.01.2025, 22:30:26

Єва Ромік, Дякую! Дуже люблю квіти й вигадувати їх. Хоча, от тільки сьогодні з'ясувала, що існують духи "Малезія", хоча, походження слова не знайшла. Можливо, десь, колись його чула, а потім спливло у свідомості й видалось вигаданим))

avatar
Таня Толчин
13.01.2025, 22:11:27

Ідея бомбезна!) аж сама відчула ті аромати!)))

Показати 3 відповіді
Лара Роса
13.01.2025, 22:28:56

Таня Толчин, Неси їх сюди)))

avatar
Олена Гушпит
13.01.2025, 22:17:37

Мммм,яка краса!!! А аромати…!!! ❤️❤️❤️

Лара Роса
13.01.2025, 22:18:31

Олена Гушпит, Аромати в них шикарні!!! Дякую!!!❤️❤️❤️

Інші блоги
За воротами
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Як цілуються джентльмени?
Друзі, Троп «від дружби до кохання» – основна тема мого історичного любовного роману «Квіти апельсина». Багато років Джордж та Мелані були лише друзями, довіряли одне одному та проводили багато часу разом. Проте
Книга заблокована!
Без паніки. Книга "Не твоя дитина. Повернення тирана" тимчасово заблокована адміністрацією. Сама винна, не подивилась на цей пункт правил, коли замовляла обкладинку. Завантажила нову, подала запит, тепер чекаю
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Хто стоїть за штурвалом «святого Юди»?
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше