Моя остання книга? Трішки про плани автора.

Привіт! У мене для вас новини, мої любі, — як гарні, так і... погані. Почну, мабуть, з гарних :)

У понеділок, 13 січня, виходить моя новинка. Цього разу ми поринемо у світ сучасного любовного роману. Легкий, позитивний, трохи наївний, але той, що дарує тепло та створює атмосферу затишку.

Стандартний набір:

  • бос і підлегла;
  • помста і таємниці минулого;
  • кохання з першої кави :)
  • ХЕ (і повірте, на цей раз навіть без детективних ліній!)

АНОТАЦІЯ:

— Облити майбутнього боса кавою? — Готово.

— Знищити важливі документи? — Виконано.

— Проспати перший робочий день? — Легко.

— Потрапити в незручну ситуацію із заступником боса у ліфті? — Та будь ласка.

Добре, роботу я таки отримала. Але що далі?

 

— Втратити контракт на мільйони? — Хвилинна справа.

— Не звільнити в перший робочий день? — Виклик, але цілком посильно.

— Захистити від негідників, які мріють затягнути її в ліжко? — кожного знищу особисто.

— Заборона на службові романи у контракті?

Гм, цей пункт слід переглянути.

 

Що стосується поганих новин... це буде моя остання книга. Я вирішила взяти велику перерву в творчості. Чи повернуся я, чи ні... я сама ще не знаю. Але наразі моє рішення остаточне.

Тому давайте разом поринемо в цю історію і зробимо ці моменти незабутніми! Я вас усіх люблю і обіймаю!

До зустрічі в понеділок!

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Надежда Элпис
11.01.2025, 10:26:34

Бажаю Вам успішно відпочити і знайти себе у подальшій діяльності, неважливо, що це буде. Аби приносило задоволення і щастя! Бо щасливі люди роблять цей світ яскравішим і цікавішим! Дякую за Вашу творчість; із задоволенням читала і чекала наступних книжок!

Делісія Леоні
11.01.2025, 11:47:06

Надежда Элпис, Дякую вам за розуміння та підтримку ❤️

avatar
lanachak
10.01.2025, 23:11:55

А може все таки крайня?) Не треба так категорично , відпочиньте і можливо ваша душа знову захоче творити , вигадувати дивовижні світи і події , заставляти любити і ненавидіти , як би страшно не звучало останнє ) ,ну і звичайно ж ділитись цим усім на сторінках своїх книг з нами, вашими шанувальниками))) .

Делісія Леоні
10.01.2025, 23:37:34

lanachak, Звичайно все можливо) І я сама ще не знаю, що я захочу робити після "відпустки"))) Можливо натхнення так попре, що не зупинити мене потім)) Але наразі потрібен відпочинок. ❤️

Творча відпустка необхідна! Сподіваюся, що опісля буде нова хвиля натхнення!

Делісія Леоні
10.01.2025, 23:35:28

Христина Погранична, І я сподіваюсь) ❤️

avatar
Анна Печененко
10.01.2025, 22:10:43

З нетерпінням і присмаком смутку очікую початок нової останньої історії! ❤️

Делісія Леоні
10.01.2025, 22:28:58

Анна Печененко, Дякую ❤️

avatar
Елена
10.01.2025, 22:09:09

Ну що ж....Я відкрила Вашу творчість для себе зі "Служниці для графа" і була вражена...у Вас свій стиль, своя філософія,



специфічні "закручені" сюжети...можливо

деколи занадто складні для сприйняття,
але небанальні і цікаві.... Надіюсь, що після
перерви Ви все ж повернетесь з новими
силами і цікавими сюжетами! До зустрічі!)
P.S. Обкладинка - супер, жанр - несподіваний!)

Делісія Леоні
10.01.2025, 22:28:47

Елена, Дякую ❤️ Дуже приємно, що за цей невеличкий час я знайшла тут своїх читачів, а моя творчість знайшла відклик у ваших серцях!

avatar
Lydia Angelova
10.01.2025, 21:51:38

Дуже шкода навіть тимчасово втрачати такого талановитого і неординарною автора. Успіхів вам!

Делісія Леоні
10.01.2025, 21:56:21

Lydia Angelova, Дякую ❤️ А вам бажаю відкрити нових талановитих і захоливих авторів)

avatar
Тіна Никитенко
10.01.2025, 21:52:33

Дякую, що ви вирішили нам на прощання подарувати ще одну свою книгу. Це дуже цінно. Бо як би от просто після перерви ви написали, що прощаємо, то був би капець :ʼʼʼ[
І як би не було прикро, але я вас підтримую в такому рішенні, через те, що ціную. ❤️
До зустрічі на сторінках ;)

Делісія Леоні
10.01.2025, 21:55:09

Тіна Никитенко, Ваша підтримка для мене безцінна ❤️ Це так приємно, коли тебе розуміють і підтримують. Дякую ❤️❤️❤️ До зустрічі)

Інші блоги
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Знижка на заверешену книгу!
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше