Маю трохи божевільний задум. Підтримуєте?

Всім вітаннячко! 

Осяяла мене така ідея: хочу до Дня всіх закоханих написати невеличке оповідання, частково засноване на реальних подіях з мого життя. Там дійсно цікава та романтична історія була. Але я її трохи перероблю та дофантазую. А після публікації хочу влаштувати конкурс серед читачів на Букнеті та підписників мого Телеграм каналу. Кому вдасться вгадати, що справді трапилося в моєму житті, а що лише літературна вигадка - ті отримають від мене призи. Реальні призи, поштою вишлю.

Як гадаєте, такий формат може бути цікавим? Бо я не на жарт хвилююся. Поділіться, що ви про це думаєте?

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
10.01.2025, 22:56:49

Бажаю, щоб вдалося втілити задум і усім було цікаво !

Єва Сова
10.01.2025, 22:59:15

Олеся Глазунова, Дякую Вам, стосовно цього особливо хвилююся!

Цікаво) Обов'язково почитаю вашу історію кохання ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Єва Сова
10.01.2025, 22:10:09

Світлана Романюк, Дякую! Буду дуже рада, якщо Ви виграєте приз ;)

avatar
Вікторія Лісна
10.01.2025, 18:20:19

Мені таке буде цікаво! Хочу брати участь.

Єва Сова
10.01.2025, 18:31:53

Вікторія Лісна, Буду дуже рада! Можете підписатися на мій Телеграм-канал, щоб не пропустити. Посилання є в тексті в цьому блозі.

avatar
Міріада Фаєр
10.01.2025, 12:02:32

О, я б прийняла участь, навіть без призу.

Показати 4 відповіді
Міріада Фаєр
10.01.2025, 12:35:29

Eva SOVA, ок.

avatar
Каріна Дубініна
10.01.2025, 12:23:30

Ідея дуже цікава) Приймаю участь)

Єва Сова
10.01.2025, 12:32:03

Каріна Дубініна, Записую! :) Сповіщу, коли почнеться. Дякую за Вашу думку!

avatar
Marisha Gerasimenko
10.01.2025, 12:27:53

Дуже нестандартний підхід. Але цим і приваблює. Я обома руками за!!!
Мені вже аж нетерпиться почитати цю історію. І головне не у виграші справа , а у емоціях, які переповнюватимуть)
Не хвилюйтеся. Все буде добре. Це прекрасна ідея♥️♥️♥️♥️♥️
Чекатиму з нетерпінням.

Єва Сова
10.01.2025, 12:30:45

Marisha Gerasimenko, Дуже Вам дякую! Намагатимусь всіх сповістити. На Вас буду дуже чекати! :)

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше