Додано
10.01.25 12:00:51
Маю трохи божевільний задум. Підтримуєте?
Всім вітаннячко!
Осяяла мене така ідея: хочу до Дня всіх закоханих написати невеличке оповідання, частково засноване на реальних подіях з мого життя. Там дійсно цікава та романтична історія була. Але я її трохи перероблю та дофантазую. А після публікації хочу влаштувати конкурс серед читачів на Букнеті та підписників мого Телеграм каналу. Кому вдасться вгадати, що справді трапилося в моєму житті, а що лише літературна вигадка - ті отримають від мене призи. Реальні призи, поштою вишлю.
Як гадаєте, такий формат може бути цікавим? Бо я не на жарт хвилююся. Поділіться, що ви про це думаєте?
Єва Сова
356
відслідковують
Інші блоги
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️
Дякую
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБажаю, щоб вдалося втілити задум і усім було цікаво !
Олеся Глазунова, Дякую Вам, стосовно цього особливо хвилююся!
Цікаво) Обов'язково почитаю вашу історію кохання ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дякую! Буду дуже рада, якщо Ви виграєте приз ;)
Мені таке буде цікаво! Хочу брати участь.
Вікторія Лісна, Буду дуже рада! Можете підписатися на мій Телеграм-канал, щоб не пропустити. Посилання є в тексті в цьому блозі.
О, я б прийняла участь, навіть без призу.
Eva SOVA, ок.
Ідея дуже цікава) Приймаю участь)
Каріна Дубініна, Записую! :) Сповіщу, коли почнеться. Дякую за Вашу думку!
Дуже нестандартний підхід. Але цим і приваблює. Я обома руками за!!!
Мені вже аж нетерпиться почитати цю історію. І головне не у виграші справа , а у емоціях, які переповнюватимуть)
Не хвилюйтеся. Все буде добре. Це прекрасна ідея♥️♥️♥️♥️♥️
Чекатиму з нетерпінням.
Marisha Gerasimenko, Дуже Вам дякую! Намагатимусь всіх сповістити. На Вас буду дуже чекати! :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати