Зі святом❤️

Вітаю, місяченьки!) Хочу привітати кожного зі свят вечором, ну й прийдешнім Різдвом))) В душі поки свята не відчувається, однак усе одно хочеться привітати кожного з Вас(⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)

Що ж можу сказати? Радійте життю, читайте побільше цікавих для Вас книг та живіть моментом;) Радійте кожній миті життя та не проґавте хвилину щастя) Тримайтеся і вірте в дива. Байдуже, чи то Ви дорослі, чи то діти… ми маємо нести світло та щось тепле в душі) Ніколи не падайте духом, а коли важко, то дивіться на зорі та знайте, що таких, як ви безліч, немов зірочок. Тому тримайтеся та робіть кроки далі, адже який би не був складний шлях, в кінці обов'язково побачите сонечко;) 

AD_4nXe4PiO_P2tdhAq2BtEfCQ1CcXWJBPAUa6YxeUPyvIe2PSZqENEWGvLz4nXn_YSJ9s2pIaUR7ZhEjKCKWkdvNgANtZWNXAPsjjDeirPJ7IYpiGNdzQQ_wtYhDAWn-nnX56jGCddMrg?key=6CQfFbbGXayNwatS9FlSdOK1

Я Вас дуже люблю та хочу подякувати ще раз за те, що допомогли мені повірити в дива і трохи змінитися) Вірте в щось хороше, мрійте, навіть якщо важко… Так, мрійте багато, бо мрій багато не буває))) Нехай вони обов'язково перетворяться в майбутньому на здійснену мету та Ви засяєте серед інших зірочок на небі❤️ 

Я зрозуміла, що бути своїм “ідеалом” занадто важко) Ні, навіть в деякій мірі дууже важко)) Однак… я зрозуміла, що треба залишатися собою та в будь-якому разі не підрізати ті крила мрій, що звикли до польотів. Навіть якщо я буду занадто мрійливою, ну і хай) Так легше… Тож живіть вірою в краще та згадайте в це свято усіх, хто Вам важливий) Подякуйте кожному зі знайомих та рідних та насолодіться кожною хвилиною життя(⁠◠⁠‿⁠◕⁠) Будьте собою і ніколи не втрачайте вогника в собі. 

Також рекомендую цікаву книгу, написану у співавторстві з Вікторією Грош «Ніколи разом») Обов'язково прочитайте її та поділіться враженнями!)

Щось я забалакалася, хах))) Усього найкращого! До нових зустрічей! 

З Різдвом Христовим!❤️

Просто Віка 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Емілія Зінченко
01.01.2025, 20:21:00

Вітаю з Новим роком! Дуже милий блог, я тих же всіх думок, що й Ви. Часто бажаю передавати ці думки в книгах.
Бажаю Вам й надалі успіхів у письменництві, ідей та натхнення)

Віка Лукашук
01.01.2025, 20:44:37

Емілія Зінченко, Щиро-щиро дякую) Дуже приємно:) Вам також натхнення та усього найкращого!)

avatar
Самуїл Детектор
26.12.2024, 12:08:39

Вітаю з Різдвом Христовим! Бажаю гарних днів і теплих свят.

P.S. Вибачаються за те, що з запізненням вітаю, просто справи не відпускали мене хоча б побути на платформі кілька хвилинок)

Показати 4 відповіді
Віка Лукашук
26.12.2024, 13:27:52

Самуїл Детектор, Навзаєм:)

avatar
Ньюбі Райтер
24.12.2024, 22:09:14

З різдвяними святами, Вікусю!!!

Віка Лукашук
25.12.2024, 07:51:54

Ньюбі Райтер, Щиро-щиро дякую вам))) Нехай вони будуть приємними;)

avatar
Олеся Глазунова
24.12.2024, 22:06:41

Зі святом!!!

Віка Лукашук
25.12.2024, 07:51:22

Олеся Глазунова, Щиро дякую!!!

З Різдвом Христовим. ❤️

Віка Лукашук
25.12.2024, 07:51:13

Світлана Романюк, Дякую, Вас також;)

Інші блоги
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи його, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Глобальна прем'єра!
Глобальна прем’єра — 1 липня 2026 року! Майбутнє наукової фантастики зміниться назавжди! Представляємо "Контури Стрільця" — перший двомовний українсько‑англійський квартальний альманах наукової фантастики,
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Хто така Мері Кам?
Знайомтеся з головною героїнею роману «Людина без душі» — Мері Кам. Мері — звичайна студентка. Вона любить затишні светри, гарячу каву, хвилюється через іспити й ніколи не прагнула магії чи небезпек. Вона пахне
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше