Перша книга завершена.

Вітаю, мої любі! Сьогодні завершила свою першу книгу на цій платформі. 

https://booknet.ua/book/sin-mo-podrugi-b430411

Закохалася в її героїв. Хвилювалася, переживала разом з ними. Але нарешті разом з ними та з вами дійшла до щасливого фіналу.

І тепер в моїй голові оселилася нова пара. Вони не дають мені спати, бентежать своєю істориєю! Я вже знаю, як вони виглядають - обкладинка книги вже готова. Знаю, як буде називатися сама книга про них. Сподіваюся, завтра зможу вас познайомити. Бо вони дуже нетерплячі - життя мені не дадуть, поки не напишу про них! Ну ви розумієте, як це воно - коли починеєшь нову книгу. Хвилюєшься, наче дитину в собі носиш, правда ж? У вас такі ж відчуття?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Поліна Крисак
03.12.2024, 18:54:13

О так. Публікація нової книги/історії це так хвилююче, але в той самий момент радісно. Але мої герої сидять в кутку і чекають на свою історію.
Натхнення вам, і успіхів. (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

Показати 6 відповідей
Поліна Крисак
03.12.2024, 20:28:42

Eva SOVA, Дякую. У ви все зможете.(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

avatar
Міріада Фаєр
03.12.2024, 19:11:44

Вітаю. Рада за Вас. Натхнення в майбутньому.

Єва Сова
03.12.2024, 19:13:27

Міріада Фаєр, Дякую! Вам також. Підписалася на Вас.

avatar
Олесь Король
03.12.2024, 18:40:43

Вітаю. Мені сумно закінчувати історії.

Показати 4 відповіді
Олесь Король
03.12.2024, 18:55:47

Eva SOVA, Дякую ❤️

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше