Еріон оживає: перші візуалізації моєї книги!

Привіт, друзі!

Нещодавно я ділився думками в блозі, і мені порадили спробувати візуалізувати персонажів і моменти з моєї книги. Чесно кажучи, ця ідея одразу мене зацікавила, адже це не тільки дає новий погляд на історію, а й робить її ще більш живою і доступною для читачів.

Отож, вирішив випробувати цей формат! Сьогодні я хочу представити вам візуалізованого Еріона — одного з ключових персонажів, а також його прихисток, місце, де розгортаються важливі події.

Еріон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прихисток Еріона.

Робота над цими зображеннями була дуже цікавою і навіть допомогла мені глибше зрозуміти деякі нюанси героя та світу, який я створюю.

Сподіваюся, вам сподобається цей експеримент! Якщо такий формат буде вам цікавий, планую візуалізувати й інших персонажів, місця чи важливі моменти з книги.

Пишіть у коментарях, як вам такі візуалізації. Можливо, у вас є ідеї, кого або що варто зобразити наступним?

Дякую, що читаєте й підтримуєте!
До нових зустрічей у світі моєї книги!

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
25.11.2024, 21:26:18

Ух, який красунчик ваш Еріон. Візьму книжечку в бібліотеку.
Гарні візуали, неодмінно продовжуйте. Інколи варто навіть спочатку робити візуали, а потім писати текст.

Єва Ромік, Дуже дякую за такий теплий відгук! Це ще більше надихає робити щось подібне) Буду продовжувати експериментувати)

Візуалізація приміщення вийшла дуже атмосферна, чимось нагадало камеру в'язниці у TES IV: Oblivion на початку гри) Але тут краще набагато, більше деталей і світла

Юрій Гадзінський, Щодо серії TES, то одна з улюблених) В одному з своїх блогів писав, що одне з джерел натхнення - компʼютерні ігри)

Ех, і електрики не треба, і свіже повітря))) хоча в зимку там у вас тепло? Бо не уявляю як можна там зігрітись)
Я теж потроху намагаюсь візуалізувати, але мені ця ідея чомусь не дуже заходить.
Доречі, Ви просто підшукували малюнки під себе чи ШІ використовували?

Показати 7 відповідей

Євгеній Шульженко, От власне, в мене в першій главі є опис Еріона (головний герой книги) на 3 великих абзаци, тому за третього разу вийшло те, що треба)

avatar
Олеся Глазунова
25.11.2024, 18:34:08

Дууууже атмосферно!!!
Експеримент, як на мене, вдався !!!
Круті візуали !

Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
25.11.2024, 18:47:07

Радомир Український, Обов'язково! Не зупиняйтеся!

avatar
Марко Кейк
25.11.2024, 18:42:12

Еріон такий хитроокий)

Марко Кейк, Такий як в книзі)

avatar
Марко Кейк
25.11.2024, 18:18:09

та все одно( нікому не потрібен Сонечко Саша і всі мої фігнюшки) але писати цікаво все одно. тре добити книгу

Марко Кейк, Пишіть, якщо є до цього тяга та бажання, а читач з часом найдеться!)

avatar
Марко Кейк
25.11.2024, 17:30:47

де ви його робите. як, фантастика

Показати 9 відповідей

Марко Кейк, Тоді спробуйте знайти інший штучний інтелект для генерації зображень, типу Dall-E, Midjourney чи щось на подобі них) Дядько Гугл знає все, варто лише запитати)

avatar
Джуні Салем
25.11.2024, 17:31:24

От не просто ж так мені запала в душу книга! Еріон саме такий, як я яйого уявляла і навіть кращий, і його домівка точно, як описана в історії. Ще не вистачає парочки слів про самого героя для тих, хто не почав читати роман. Хочу побачити Салема наступним

Показати 3 відповіді

Джуні Салем, До речі, Тінезір був одним з варіантів, коли я намагався придумати класне ім'я мечу, але вирішив зупинитись на "Тінеріз")

avatar
Герцог Фламберг
25.11.2024, 16:34:37

Файно

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше