«роман з продовженням» на всі часи - відгук

Привіт! Додаю відгук у рамках марафону Тетяни Гищак на короткий любовний роман  Єви Ромік "Роман з продовженням"

 

Нарешті пишу свій відгук, бо прочитала ще тиждень тому, але відволікли інші справи. Тим краще - буду писати більш свідомо. Єва Ромік в своєму оповіданні «Роман з продовженням» з перших сторінок занурює читача у реальний, добре нам знайомий світ з недалекого сучасного минулого, де романтична любов з дитинства та несподівана доросла доля головних героїв переплітаються найнеочікуванішими способами. Персонажі живі та правдоподібні, а їхні вчинки змушують замислитися про сутність стосунків та людських почуттів. Мене особисто вразив образ матері головного героя. Такі матусі насправді існують і дійсно їхні добрі наміри приводять лише до трагедій дітей.

Загалом сюжет викладено послідовно, почуття та вчинки героїв логічні і відповідають їхнім характерам. Але як на мене - занадто багато романтики. В житті жорсткіше трапляється. Бо насправді герої майже не знали один одного, намріяли ідеальні образи та почуття. А в реалі їх поєднував лише дуже негативний досвід згвалтування та брехні (замовчування?) І все одно таке ось невмируще кохання - виходить, до власної мрії, а не до живої істоти. Хоча хтозна, недаремно ж це дійсно роман з продовженням в усе життя. Достатньо ще буде часу пізнати один одного як слід. 

Особливо сподобалось також, що немає надто відвертої еротики та нецензурної лексики. Це історія, яка спонукає замислитись над власними рішеннями в житті та викликає бажання приміряти її на себе.. Рекомендується до прочитання всім, хто цінує емоційні розповіді про справжніх, живих людей з хеппі ендом. Це був спойлер? Сподіваюсь, ні)))

Цікавого прочитання всім, хто ще не читав. А я в продовження цього роману почитаю ще щось від колеги, щоб скласти повне і завершення враження від творчості Єви Ромік.

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
10.11.2024, 19:36:34

Дякую, тезко. Звичайно ж, це в жодному випадку не спойлер, а виважений і відвертий відгук.
Цікаво буде дізнатися вашу думку про інші твори.

Інші блоги
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Катастрофа йде у передплату ❤️
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше