А що це у нас тут?

Вітаю, любі!)

 

Дійсно, а що це у нас тут?

Треба краще придивитися.

Ось-ось... Ось воно!

Та це ж нова глава книги "(не) одна під дощем"!!!

Яка чарівна новина!

Тоді тримайте трохи естетики/вайбу нової 18-ої глави:

Пісня цієї глави: Nirvana - Come As You Are

Повний плей-лист книги "(не) одна під дощем" ось тут.

А вся детальна інформація про книгу у цьому блозі: історія книги

Буктрейлер:

Шматочок глави 18:

Я відкрила воду, почекала поки та нагріється, та зробила крок під душ. Теплі струмки води опускалися по моєму втомленому тілу донизу. Тільки стоячи тут, я відчула сильну втому у кожному міліметрі мого тіла. Вода мене зараз нібито лікувала своєю освіжаючою та одночасно зігрівальною силою. Я наче заховалась від усього світу у маленькій ванній кімнаті. До мене не доносилися розмови, музика, шум вулиці. Своя особлива медитація під шум води.

Запрошую усіх до читання!

*не забувайте ставити вподобайки, лишати коментарі, ділитися книгою із друзями та підписуватися!

 

Усім любові до себе та натхнення!

Ваша Ангеліна Александренко

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Talis est Obsessio: солона мить✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше