Візуалізація до книги "Ніколи разом"

Привіт всім, ми з Вікторією  Лукашук вирішили зробити візуалізацію до нашої книги "Ніколи разом". Вибрали разом персонажів, якими їх уявляємо ми. 

Тож, у на вийшов такий результат, так би мовити.

Головна героїня - Діана

Головний герой - Давид

Однокурсниця Діани та Давида, а також подруга Діани - Надія

Однокурсник Діани та Давида, а також друг Діани - Назар 

Ось такими ми бачимо наших персонажів. А якими бачете їх ви?

Бажаю всім гарного вечора та мирного неба. Бережіть себе!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Турянська
18.10.2024, 20:53:49

Гарні візуали, дякую)) я чомусь Давида уявляла іншим:)), а от Надя та Назар чудово вписуються під свої образи)). Завжди цікаво побачити якими бачить своїх героїв автор.

Показати 6 відповідей
Інна Турянська
18.10.2024, 21:19:23

Вікторія Грош (Rouce), ахах)) всі красиві))

avatar
Емілія Зінченко
18.10.2024, 21:14:53

Вітаю! Дуже класні візуалізація. Бажаю Вам обом успіхів!

Емілія Зінченко, Дякуємо)

avatar
Віка Лукашук
17.10.2024, 19:08:19

Візуалізація вийшла дуже чудовою:) Тож, думаю, іншим також обов'язково сподобається❤️
Бо цих персонажів неможливо не любити)))

Віка Лукашук, Згодна з тобою на 100 відсотків))

Інші блоги
Все (не) за планом.✨ Оголошення✨
Привіт!❤️ Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Нагадування
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше