Якби Даф вела інсту

Дафні ― другорядний персонаж "Пір року. Зникнення Зими", друг Майка.

Дафні завжди була, як, власне, й належить Осінній сутності, трохи вітряною дівчиною. Її вподобання різко змінювалися, емоції мов на терню, а дії вряди-годи позбавлені здорового глузду, чим неодноразово завдавала клопотів своїм батькам ― Королю з попередньої зміни Ардану та його дружині Морі.

 

Якби вона вела інстаграм, її профіль виглядав би так:

 

 

 

 

P.S. Інста Дена тут

Інста Діани тут

Інста Майка тут

 

P.S.s. Автори, підхоплюйте цю ідею й собі. Цікаво було б побачити, що робиться в інсті представників Букнетівського королівства ;)))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
11.10.2024, 17:59:51

Прикольно) Я її десь так і уявляла!) Занадто ексцентричною, я навіть би сказала епатажною, з проявами гіперсексуальності) Не дивно, що Майк послав її куди подалі:), і відписався від неї:))

Ханна Трунова
11.10.2024, 22:35:21

Lexa T Kuro, ;))) Така вже Даф...)

avatar
Єва Лук'янова
11.10.2024, 13:42:39

Класс!! Яка ж в неї естетична сторінка)) стільки зваби та навіть загадки, я б сказала, сексуальності. (Видно, на чому вона трохи звихнулась)))) класс...за ким це вона сумує? За Майком либонь? Я навіть очікувала більше натяків на його рахунок — більш злих, чи що)

Ханна Трунова
11.10.2024, 13:48:08

Єва Лук, ))) У Даф є гордість) Яку вона часом втрачає, звісно, але не вічно ж їй плакати за Майком))

Інші блоги
З днем народження мене! Знижечки вам)
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Знижка на Татусь для Катруся♥️
- Мені не віриться, що ти вже мама, - з сумом в голосі промовляє. Дивлюсь на нього здивовано. Він ще не знає, що теж причетний до народження цієї маленької людини. - З того часу багато чого змінилося, - знизую плечима. -
Спроба "ребрендингу": вибір нових обкладинок
— Моллі, прошу! Цього разу судомне здригування її тіла він не втримав, і Моллі, вирвавшись тієї ж миті, притиснулась до стіни. Вона справді намагалась прийти до тями, але коли в дальньому кутку свідомості заворушилося
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Коли хочеться розвантаження та релаксу...
Всіх вітаю! Якщо цього літа Вам хочеться прочитати щось легке, можливо так зване «пляжне чтиво», тоді запрошую Вас до моєї новинки (любителям закінчених книг повідомляю, що книга буде закінчена +- 25 липня), тому додавайте
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше