Додано
10.10.24 16:13:59
Якби Майк вів інсту
Майк ― головний персонаж "Пір року. Зникнення Зими".
Якби він вів інстаграм, його профіль виглядав би так:




P.S. Інста Дена тут
Інста Діани тут
P.S.s. Автори, підхоплюйте цю ідею й собі. Цікаво було б побачити, що робиться в інсті представників Букнетівського королівства ;)))
До речі, щодо сьогоднішнього питання, то текст виглядатиме так:
Знічев’я Майк спинився.
― Це чоловіча роздягальня, раптом що, ― кивнув він на табличку. ― Щоб коли я вийду, тебе тут не було. Затямила?! ― І не чекаючи відповіді, зник, грюкнувши дверима.
Дякую всім, хто доєднався до обговорення
♥♥♥
Ханна Трунова
221
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Доброго ранку, мої хороші. Сьогодні діє знижка на чудову книгу. Не пропустіть таку можливість. - заборонені почуття
- викладач і студентка
- справжнє кохання
- емоційно
- пристрасно
- відверто
- гумор і ревнощі
-
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкий приваблий профіль у Майка)) навіть якийсь романтичний...от би глянув і не подумалося б, що він може бути холодним
Інна Турянська, =))) Несправжній же Зимній))
Він в тебе закритий романтик) не то що мій Ден, в якого ні натяку на почуття не буде) цікаво, хто ті п'ять людей кого впустив? Макс, Мей, Діана і ще хто двоє?
Єва Лук, Сьогодні буде)
О як неспадівано) Думала інста у Майка буде більш «їжачковою»:)) А він там у закритому профелі такий мі-мі-мішний)) Клас!)
Молодець! ♥️Чудово викрутилася з карманом!))) Та все логічно, і без читерства!)
Lexa T Kuro, Все одно темні фарби в його профілі переважають...)
Дякую❤️
Із задоволенням розглядаю естетік))
Дуууже круто!
Олеся Глазунова, (〃^ー^〃) Спасіб)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати