Додано
07.10.24 20:51:33
Якби Діана вела інсту
Діана ― головна героїня "Пір року. Зникнення Зими".
Якби вона вела інстаграм, її профіль виглядав би так:




P.S. Автори, підхоплюйте цю ідею й собі. Цікаво було б побачити, що робиться в інсті представників Букнетівського королівства ;)))
Ханна Трунова
221
відслідковують
Інші блоги
Багато мене питались: чому я вирішила написати трохи дитячу історію кохання)
Скажу Вам чесно, що перш ніж найти своє, треба пройти трохи "дивні" стосунки, щоб цінувати по-справжному... Отож, зануюрюємось у світ "токсіків"
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКлас! Дійсно відчувається дух Діанки!) Ти молодчинка! Прекрасно все зробила❤️ І ще раз кажу тобі: дякую, що придумала цей челендж — це дуже надихає, це надзвичайно цікаво!
І в мене такі питання, як і у Єви. Це пости вже після початку стосунків з Майком? Бо знаєш, я стикнулася ось з чим, у деяких моїх персонажів було життя до Колонії (ну ти знаєш про кого я), тож саме їх інсту вирішила робити до Колонії. Потипу передісторія. І це виявилося дуже цікаво:)
Нових натхнень тобі ✨Чекаю інших персонажів!)
Lexa T Kuro, ❤️❤️❤️
Дуже естетичний інста)) видно, що вона полюбляє фотографувати. А от ця романтика в інсті...це вона про Майка натякає в сторіз і публікаціях,чи просто полюбляє романтику? Ну тобто цей інст слід розглядати до знайомства з Майком чи після?)
Єва Лук, Частково до і після...)) то з Майком типу фото))
Вау)) як естетично ♥️
Все таке пастельні, але водночас і тепле)
Інна Турянська, Як і Діанка, хіхі...))) Спасіб(〃^ー^〃)
Дякую за таку ініціативу! Щойно зробила) тепер треба добратися до ноута, щоб зробити блог)) дуже крута ідея!)♥️
Ангеліна Александренко, Давай) чекатиму на блог(〃^ー^〃)
Дуууууже круто! Аню, чудова ідея, повторюся! Гарні візуалізації!
Усе витирмано у стилі й кольорі! Елегантно, сучасно, стильно та КРУУУУТО!
Олеся Глазунова, ❤️
Цікава ідея))) Візуали креативні, інтригуючі, витончені))
Ніка Цвітан, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати