"Кохання починається з обману” — фінальне слово

Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Роман “Кохання починається з обману” завершений! І зараз, як завжди після фіналу, ми трохи поговоримо про завершену книгу)

AD_4nXff2TOEvtqWrWrC85-jLccXReuSCA8VQi1KMdAXTPFVkO-v6bT7edjIpSP87bcP1dMO6-1oMjCYvNUh3_LlR3Hi17sZCGMQb5IcQ40EdtrhFz7zD_4iQZT_FhT-LUQCv0Sz8my6yOOOlUPZ06-ycQKRdvI?key=Zsd8B8WvCkRKWC0h4t8sTw

1. Задум книги такий давній, що я вже й не пам'ятаю, коли точно і як з'явився. Можу лише сказати, що якби написала цю історію тоді одразу, вона точно вийшла б іншою. За довгий час я вже й призабула деякі сюжетні повороти і важливі моменти, тому вигадувала сюжет по-новому.

 

2. Як вже знають читачі мого тг-каналу, події книги відбуваються в Івано-Франківську, але я ніде не вказувала цього на сторінках, бо час і місце в цій історії не впливають суттєво на проблематику і сюжет.

 

3. Спочатку задумувала багато нюансів по-іншому. І Тарас мав бути більш цинічним, довше залишатися байдужим до Дани, брехати їй, і на проблемах незрячих я не планувала зосереджуватись, але… Але я не змогла зробити поганцем хлопця, який так турбується про свою сім'ю і стільки сил вкладає у свій бізнес. Та й неправдоподібно було б писати про незрячу дівчину, не торкаючись реалій життя таких людей. Тому вийшло саме так, як вийшло.

 

4. Що ж далі? Я планувала наступною публікувати ще одну давно обіцяну історію “Мстити означає кохати”, але чесно кажучи… настрою до неї зараз зовсім немає. Почалися холоди, хочеться чогось теплого-теплого, ніжного і дражливого. Ну, знаєте, там де сильний-впливовий чоловік і ніжна-невинна дівчина, як от у романах “Твоя згідно з пунктом три”, “Вакансія: дружина” чи “Не хвойда”. Така ідея в мене є, але мені треба кілька днів, щоб трішки відпочити, розпланувати сюжет і почати писати. Тому очікуйте новин от-от!



 

На цьому дякую вам за увагу до книги, дякую за сердечка, коментарі і запрошую не губити мою сторінку, бо новинка скоро!


 

********


 

Більше новин і спілкування зі мною у моєму телеграм-каналі.

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іра Сітковська
30.09.2024, 15:22:47

А мені б навпаки чогось гострішого ))) але натхнення Автора то запорука успіху!

Показати 2 відповіді
Іра Сітковська
30.09.2024, 19:07:53

Устина Цаль, буду чекати!

avatar
Любовь Даценко
30.09.2024, 15:03:08

Пані Устино, як завжди, сюжет ідеальний, до фанатизму автором вивчений задум книги, а сама книга, починаючи з обкладинки та червоного заголовку, насолода для мене, як Вашого постійного читача. Дякую Вам за цей чудовий роман. Чекаю новинку!

Устина Цаль
30.09.2024, 19:02:05

Любовь Даценко, Дякую, що залишаєтесь моєю постійною читачкою❤️

avatar
Іра Сітковська
30.09.2024, 13:29:16

Дякую ) непоганець Тарас )) вийшов

Устина Цаль
30.09.2024, 19:01:31

Іра Сітковська, ❤️

avatar
Анна Гомма
30.09.2024, 13:22:19

Дякую Вам пані Устина за ще один неймовірний і емоційно- зворушливий роман про кохання!!!Книга дійсно визвала у мене такі бурхливі емоції,що я інколи плакала,або дуже сердилася на героїв,за те що вони робили боляче друг другу.Та я все одно радію,що наши героі- Тарас і Дана побороли всі негаразди і перепони,які були у них на шляху до щастя.А отримавши,ще один шанс бути разом,вже не будуть втрачати час на дурниці,а будуть насолоджуватися життям і кохати друг друга.

Устина Цаль
30.09.2024, 19:01:24

Анна Гомма, Дякую Вам за емоційний відгук, скоро нас чекає не менш емоційна історія!

Дякую за таку чудову, зворушливу та хвилюючу книгу!!! Натхнення та успіхів у Вашій творчості!!! І таки так хочеться чогось теплого. З нетерпінням чекатиму на новинку!!!

Устина Цаль
30.09.2024, 19:00:39

Олександра Халаїм, Дякую за відгук, нова книга скоро!

Інші блоги
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
І знову Знижки!
Приємні знижки на дві книги: 25%! Книги теж приємні)) А повчальні які! Особливо ця: Ніколи не їжте нічого в чужому світі! Тим більше, якщо це оранжерея Повелителя пітьми. Перевірено! Вона просто хотіла викликати дощ. А отримала: ✨
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
♥️безкоштовна в процесі написання♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше