Я все ще живий, просто замотався

Друзі, крайні два з гаком місяці специфіка моєї служби була такою, що для творчості, ведення блогу або навіть своєчасних відповідей на коментарі не було часу, або ж фізичних та психологічних сил.

Я був абсолютно переконаний, що за період мого зникнення з радарів моя сторінка порине у забуття, облізе, осипеться, поросте мхом, а якісь панки намалюють на ній графіті та розкидають биті пляшки.

Яким же було моє здивування, коли я побачив, що "Погляд на зорі" і "Шлях до зірок" із серії "Земля-2" продовжують активно набирати перегляди, потрапляти до ваших бібліотек, удостоюватись вподобайок, а перша з них навіть досить часто опиняється у топ-3 у категорії "Наукова фантастика".

Колеги-письменники знають, яке це надихаюче, до мурашок відчуття - коли твої твори починають жити власним життям, яке вирує навіть тоді, коли автора немає поряд. Дякую вам, любі читачі, що допомогли це відчути.

Алгоритми Букнета підказують, що я вже досить давно відповідаю критеріям комерційного автора. Однак відкривати на свої твори платну підписку я у осяжній для мене перспективі не планую. Кілька гривень у ці буремні часи великої погоди не зроблять, а ваша увага, вподобайки та коментарі залишаються для мене найціннішою нагородою, яка допомагає триматися, залишатися у здоровому глузді та пам'ятати про те, що у цьому світі є іще щось, окрім війни.

Наразі я знаходжусь на екваторі 15-денної відпустки. Звичайно ж, пріоритетом № 1 для мене є провести час із близькими, відпочити і перезавантажитись, підлікуватись. Адже попереду - наступних півроку (а може більше, а може менше - один Бог знає) у такому ж режимі нон-стоп без вихідних. Тим не менш, я вже примудрився написати дещо. І, можливо, до кінця відпустки напишу ще трохи. Мій роман "Дзвонять дзвони" про події, які передували 24.02.2022, має небагато постійних читачів. Але я відчуваю себе надзвичайно їм вдячним за підтримку. Тому обов'язково викладу незабаром кілька нових розділів. Час нарешті позбутися того ганебного статусу "Заморожено".

Усіх обіймаю. Бережіть себе, будьте сильними і вірте у краще. Слава Україні!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
05.08.2024, 08:57:42

Вітаю, рада знову бачити на просторах Букнету! Навіть блог написаний дуже літературно, оце "сторінка поросла мохом" – геніально:))

Показати 2 відповіді
Дана Новак
05.08.2024, 16:09:28

Володимир Забудський, ))

avatar
Лекса Т. Кюро
05.08.2024, 10:14:52

Героям Слава! Володимире, рада отримати вісточку від Вам. Гарної та спокійної Вам відпустки. Натхнення та мирного неба. Бережіть себе та своїх!

А «Поглял на зорі» однозначно рекомендую всім! Впевнена на 200 відсотків: Ваша книга варта уваги! І плекаю надію, що колись зможу прочитати її ще раз вже у паперовому варіанті!)

Lexa T Kuro, Дуже Вам дякую за підтримку та таку високу оцінку моєї скромної творчості) Якщо це колись станеться, то вважайте, що один паперовий примірник вже ваш)

avatar
Єва Ромік
04.08.2024, 23:08:57

Героям слава! Як же я рада знов бачити вас на Букнеті. Та ще й з продовженням "Дзвонів"! Про те, що читачів у вас побільшало знаю з власного досвіду. Дочка нещодавно ділилася враженнями про "Землю-2". Сама вона вам навряд чи напише, вона і мені не пише ніколи, але усно передала що сподобалось, лайк поставила і хотіла б ще щось подібне почитати.
Бажаю вам хорошого відпочинку, успіху у всіх справах і головне - перемоги.

Єва Ромік, Дуже вам дякую) Надзвичайно приємно, що ви порекомендували "Землю-2" доньці, і дуже радий, що їй подобається) Вам також успіхів у творчих та всіх інших справах.

avatar
Айсі Дора
04.08.2024, 21:50:39

Героям слава! Якраз сьогодні думала про вас, рада що ви на зв'язку. Творчих успіхів

Айсі Дора, Дуже приємно, що згадували про мене) Вам теж успіхів в усьому

Героям Слава!
Дякую, що вийшли на зв'язок і кинули нам звісточку про себе))) Бо й справді переживала.
І хоч я з нетерпінням чекаю на продовження "Дзвонів", але близькі люди і власне відновлення - то святе)))
Хай все в житті вдається!

Тетяна Овчіннікова, Дуже дякую за підтримку)

Героям слава! З нетерпінням чекаємо " розморозки". Але родина має бути в пріоритеті) однозначно.

Людмила Гриценок, Дякую) Як мінімум два-три розділи будуть точно, їх по суті тільки відшліфувати залишилось.

Інші блоги
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Як отримати спадок і не посивіти
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше