мрія це мета життя

Кожен важливий для спільної мети. Люди живуть у світі де вони потрібні та у світі де вони потребують, спільна мета це ілюзія для відвернення уваги від свого егоїзму, все життя будується на шаблоні наших мрій (спільних мрій не існує. Мета тільки мета) Ви зараз змушуєте себе жити заради когось цінуючи це як мету, якщо ж це ваша істина мета ви трохи та розумієте цей світ.

"кожне слово написане тут, не несе ніякої мети"

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віка Лукашук
05.08.2024, 08:44:21

Мета та мрія... Яка ж в них різниця? Мета змушує нас щось робити, йти, не дивлячись на суцільні перешкоди. А мрія наче дає крила, які потім допомагають досягнути мети. В чому ж тоді різниця?
Напевно, при меті ми щось робимо, а от при мріях просто живимо, думаючи про краще. Дякую за чудовий блог!

Віка Лукашук, Дякую вам за щирі відповіді, Ваша мрія обовязково розквітне!

Інші блоги
⭐️❤️ Золоті фантазії❤️⭐️
Фантазія відкриває двері в інші світи, але лише кохання дає сміливість переступити поріг. А уява автора проводить читача крізь ці двері — до історій, де оживає магія, народжуються легенди й неможливе стає реальністю. Дякую Віккі
Брехня на межі фолу та подяка вам, мої любі!
Мої неймовірні, мої найкращі читачі! Попри всі вчорашні технічні шторми та форс-мажори, ми це зробили! На роман «НЕ твоя дитина. Повернення тирана» офіційно відкрито передплату! ? Я хочу від усього серця подякувати
Наближення шторму! Заманюю вас почитати =)
- У мене немає жодного бажання пити з вами чай. Звучить по-дитячому, але цей покидьок виводить мене з себе. - Добре. Тому що я й не планував. Мій начальник розвалюється в кріслі й із задоволеною усмішкою підпалює сигарету. Це
Talis est Obsessio: дистанція скорочується✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Фінал і новий персонаж
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше