Додано
15.04.24 06:14:06
Цікаво: кому і що писали так звані "хейтери"?
Ваші дії: 1 видаляєте комент? 2 відповідаєте намагаючись відстояти свою точку зору? 3 ігноруєте залишивши все як є? 4 інше?
Владимир Нежинский
129
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
навпроти одне одного. У них немає нічого спільного, окрім квитків на потяг. Роман звик керувати власним життям, Соломія — сподіватися лише на себе. Він опинився там випадково, чи це була доля? Роман намагається
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Вітаю!!! Сьогодні 27.06 діє єдина ЗНИЖКА в передплаті на моє любовне фентезі Хто сказав, що відпущу? Після зради коханого Джеслін їде до столиці, куди її запросили на роботу асистенткою відомого мага-науковця Барстона.
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо ви про критику вашої книги " Сто двадцять восьмий", яку я прочитала в коментарях, то це не хейтерство.
А так - як вважаєте за потрібне, так і чиніть.
Alesia, Нежинский не "Неженский")) це тому що першу свою книгу викладав на "Литнет" а потім автоматом перекинуло на Букнет. Полінувався міняти псевдонім занадто складна процедура))) так я з Ніжина.
Я бачила у авторки, яку читаю, гнівні коментарі ображеного типа (писав суто через особисте, а не по темі книги, як я зрозуміла), то вона спочатку видаляла, а він створив нові акаунти з іменем, в якому обзивав авторку як зміг)))) так сказати продумав наперед, якщо комент видалить))
Ірина Скрипник, то про мене:) так, це одна людина
Я ще не доросла до того рівня, щоб мене прям хейтили. Але одиниці вже почали прилітати. Поки сприймаю це спокійно. Навіть цікаво, хто це в мені конкурента побачив?
Надія Філіпська, Згідна з Вами. Я в таких випадках кажу: "Я ж не текілла, щоб усім подобатися" :)))
У мене дуууууже великий досвід у спілкуванні з хейтерами - 2 роки вела блог про стосунки, де писала статті на злобу дня :))) Уявляєте рівень хейту? )) У мене уже броня ) По-перше, варто таки чесно зізнатися - це хейт чи конструктивна критика. Не завжди інша думка є неправильною, і не завжди є хейтом. Хейт для мене - це коли переходять на особистості або вживають ненормативну лексику з намірами образити. Усе інше - чужа думка, яка не має збігатися з нашою )) Я видаляла лише мат і банила тих, хто під кожною статтею писав непотріб.
Думаю, не варто панікувати від коментарів читачів. Замість хейту великої частини авторів Букнет "... "бізнес-проєктів" написаних у стилі (мусі-пусі)..." напишіть під кожним комом незадоволеного читача: "Цікава думка. Я подумаю над цим" :) У підсумку у вас буде не три коментарі з цим читачем, а чотири і, можливо, ваша книжка потрапить у віджет "Найбільше обговорюють у цьому жанрі" :)))
Наталка Черешня, :) ❤
На землі 8 мільярдів людей. Якщо мені половина з них скаже, що моя робота — фігня, я замислюсь.
Veronika J-Smith, З восьми мільярдів людей знайдеться половина яка, по-перше, не задоволена власним життям і ваше щастя псує їм настрій. По друге, з цієї ж половини, будуть люди які напряму вам заздрять. І по третє - їх думка, це їх думка. Ви можете послухати її, але ніяк не слідувати їй. Якщо я вам скажу, і 4 мільйони скажуть, не пишіть, ви справді кинете те, що приносить вам радість? Якщо я скажу видаліть її і не позорьтесь, ви видалете її? Ні! І не повинні. Бо пішли вони реально за кораблем. Це ваша книга, ваша історія і ви її пишете, а не хтось інший. Робота читача - читати. Говорити за недоліки, а не тупо чмирить автора за дію персонажа чи що там ще.
Писати вміють всі, то ж нехай покажуть як. І саме ПИСАТИ, а не принижувати людину письмом. Якщо вже і мають якусь пред'яву, нехай напишуть її у гарній інтонації.
дякую всіх за Ваші відповіді!! дуже цікаво
Я блокую, якщо це неприховане хамство, необґрунтована критика чи спроби змінити сюжет.
Якщо читач вказує на помилки чи певну нелогічність в сюжеті, то дякую йому за це.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати