Критика і я

Я давно хотіли поговорити на цю тему. Одразу зазначу, що мова піде не про зауваження щодо орфографічних помилок чи одруків, бо вони не мають сильно зачепляти авторів. На подібних сайтах критика сюжету зустрічається мені не дуже часто. З одного боку, добре, що немає неприємних слів, які придушували б бажання творити. А з іншого - шкода, бо негативна, але конструктивна критика може значно допомогти в написанні книги, в зауваженні і виправленні помилок. 

Так вийшло, що я є доволі вимогливим читачем, і проблеми чи неякісність (на мою думку) сюжету, діалогів та характеризування речей і персонажів швидко кидаються мені в око. Одразу хочеться написати про те, що не подобається. Але через невпевненість я цього не роблю. Найбільше мене зупиняє навіть не надмірно емоційна реакція автора, а моє власне неправильне формулювання думки в коментарі. Оскільки таким чином і сенс не буде донесений, і сприйняття автором мене може погіршитись. Тому вчитимуся краще і зрозуміліше висловлюватись і тоді старатимуся коментувати частіше, в тому числі не обов'язково позитивно. 

Також прошу усіх своїх читачів: якщо ви бачите проблеми в моїх книгах чи принаймні щось думаєте про них, будь ласка, пишіть. Я дуже ціную ваші відгуки, хоча самі їх не завжди пишу (і якраз працюю над цим.)

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
10.03.2024, 11:38:05

Я б теж була не проти конструктивної критики, але це буває доволі рідко, тому я на своєму чоловіку тестую нові розділи:) Написала чернетку і даю йому читати. Якщо киває і каже «норм», починаю доробляти текст різними описами. Якщо каже «Нє» - перероблюю і потім знову йому даю. Так і пишу, а що робити? Хоч якийсь зворотній звʼязок.

Показати 4 відповіді
Ірина Скрипник
10.03.2024, 14:26:26

Anku Whitefox, В мене навпаки вони перші читачі. Якщо їм сподобається, то і всім іншим можна показувати

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Крила рудого Янгола — сьогодні із знижкою!
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше