Що в світі відбувається?

За тиждень жодного лайку!!! Схоже пора закінчувати "творчість"...  

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Добряк Тетяна
05.03.2024, 20:39:27

Якби ж можна було би ставити лайки при кожному перечитуванні книг! І не лякайте, пишить, творіть, а ми будемо з задоволенням читати Вас!

avatar
Василь Бундзяк
19.02.2024, 07:36:17

Тематика Сталкера своє віджила. Краще спробуйте написати щось інше, можливо тоді роботу оцінять.

avatar
Добряк Тетяна
05.03.2024, 20:36:31

Василь Бундзяк, Вибачте, для тих хто захоплюється Зоною, тематика ніколи не віджеве.

avatar
Ханна Трунова
19.02.2024, 07:56:13

Я ваші історії не читала. Але не потрібно так рубати з плеча. Вподобайки — це, звіснно, приємний бонус. Але ж ми пишемо не для вподобайок. Впевнена, є люди, яким ваша творчість подобається. ♡♡♡ Не здавайтесь!

Hanna Trunova, дякую за підтримку))

avatar
Zhelizna
19.02.2024, 09:35:51

Вітаю). Проблема не у Вашій творчості, а у алгоритмах Букнет. Після того, як книга завершена, вона має +- 2 тижні, коли читачі її активно бачать. Далі вже потрібно цілеспрямовано шукати. Також варто врахувати, що більша аудиторія націлена на сучасний любовний роман. Ваша ніша цікава, але на жаль, менш популярна. Я б радила Вам не зупинятися і писати далі. Не всі читачі залишають вподобайку, не будьте націлені тільки на них. Робіть те, що Вам подобається і Ви знайдете свого читача. Бажаю успіху!)

Zhelizna, дякую))) приємно почути пораду розумної людини!!

Погоджуюсь з вашою думкою, але ніколи не здаюсь і продовжую писати, не для лайків, а для душі

avatar
Міша Опацький
19.02.2024, 07:00:59

Деякі люди перестають цінувати роботу майстра після того як вони побачили цю роботу,але це не означає що майстер покине свою справу тільки через те що хтось її не дооцінив!чекаю з нетерпінням на наступний шедевр від вас!

Міша Опацький, 26 квітня викладу останню книгу для однодумців чорновик майже готовий . Дякую за оцінку.

Інші блоги
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Дві зустрічі в одному розділі…
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨ Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше