Додано
19.02.24 03:53:01
Що в світі відбувається?
За тиждень жодного лайку!!! Схоже пора закінчувати "творчість"...
Владимир Нежинский
129
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨
Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкби ж можна було би ставити лайки при кожному перечитуванні книг! І не лякайте, пишить, творіть, а ми будемо з задоволенням читати Вас!
Тематика Сталкера своє віджила. Краще спробуйте написати щось інше, можливо тоді роботу оцінять.
Василь Бундзяк, Вибачте, для тих хто захоплюється Зоною, тематика ніколи не віджеве.
Я ваші історії не читала. Але не потрібно так рубати з плеча. Вподобайки — це, звіснно, приємний бонус. Але ж ми пишемо не для вподобайок. Впевнена, є люди, яким ваша творчість подобається. ♡♡♡ Не здавайтесь!
Hanna Trunova, дякую за підтримку))
Вітаю). Проблема не у Вашій творчості, а у алгоритмах Букнет. Після того, як книга завершена, вона має +- 2 тижні, коли читачі її активно бачать. Далі вже потрібно цілеспрямовано шукати. Також варто врахувати, що більша аудиторія націлена на сучасний любовний роман. Ваша ніша цікава, але на жаль, менш популярна. Я б радила Вам не зупинятися і писати далі. Не всі читачі залишають вподобайку, не будьте націлені тільки на них. Робіть те, що Вам подобається і Ви знайдете свого читача. Бажаю успіху!)
Zhelizna, дякую))) приємно почути пораду розумної людини!!
Погоджуюсь з вашою думкою, але ніколи не здаюсь і продовжую писати, не для лайків, а для душі
Деякі люди перестають цінувати роботу майстра після того як вони побачили цю роботу,але це не означає що майстер покине свою справу тільки через те що хтось її не дооцінив!чекаю з нетерпінням на наступний шедевр від вас!
Міша Опацький, 26 квітня викладу останню книгу для однодумців чорновик майже готовий . Дякую за оцінку.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати