І знов магічні істоти

Вітаю всіх!

А я продовжую вишукувати магічних істот в різних книжках, і своїх демонструвати))

Сьогодні це - зміє-люди! В індуїстській міфології їх називали наґами. Індуїзм вважає їх мудрими істотами, що володіють величезними знаннями й оберігають їх від людства, котре, на жаль, так і не доросло до них, судячи з нинішніх подій у світі.

Але в книжках далеко не завжди ці істоти вирізняються мудрістю й виваженістю. Ілліс - змій-перевертень - з моїх КРИЛ ХАОСУ явно далекий від цих чеснот: різкий, поривчастий. нахабний, розбещений. І це стало зрозумілим лиш з кількох абзаців, в яких він з'явився! Але в наступній книзі з цієї серї - "Вбити маску" - його буде багато)) Ду-у-у-же багато)) Сподіваюсь, вийде цікавим. Але то лиш в планах))

Принцеса-наґа Луція з захопливо пригодницької книги БРАКОВАНИЙ ДРАКОН від Кристини Асецької теж не вирізняється мудрістю. Така ж свавільна й нахабна, чим немало дошкуляє головному герою, котрий ледве відбивається від її надмірної уваги)) Але ж красуня! Чи встоїть герой проти її краси й натиску?))

Князь Вальд з веселої фентезі-історії НІ СОБІ НІ ЛЮДЯМ, АБО ОТРУЙНИЙ УКУС КОХАННЯ від Лариси Бондарчук, можливо, виявиться тим самим мудрим наґом? Хтозна, бо поки що він на городі валяється. Де б собі такий город знайти, щоб на нього князі падали?! Хай хоч і змії! Але на грядках валявся чоловіком))) До речі, на цю книгу сьогодні - 10.01.24 - діє знижка))

А ще не пропустіть новинку від чудового майстра гумору Юлії Богути - ЕСМІНА. НЕКРОМАНТКА ДЛЯ СЛІДЧОГО. Там теж вистачає різних істот. От перевертні точно є! Тільки щось дивне з ними там коїться...

А, якщо ви любите заринати до глибин людських душ та стосунків, то завітайте до чудової авторки Інни Турянської з її новинкою НЕЗВИЧНІ ІСТОРІЇ ЗВИЧАЙНИХ ЛЮДЕЙ. Вона просто фантастично вміє передавати внутрішні терзання героїв, занурюючи їх до нетривіальних ситуацій. Як вони через це проходять? Нелегко. Зважаючи на те, що мають залишитись людьми. А це завжди страшенний труд. 

Приємного всім читання!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Не люблю змій, тому від такого різноманіття мороз по шкірі. Але дуже цікаві ці хвостаті. Дякую за згадку!

Лара Роса
11.01.2024, 09:20:31

Кристина Асецька, Не пощастило тваринкам із зовнішністю))❤️

avatar
Selene Evance
10.01.2024, 14:13:01

гарні... зміючки))

Показати 11 відповідей
Лара Роса
10.01.2024, 19:06:21

Selene Evance, На спір ніззя було)))

Змієлюди - це дуже цікаво!
Я ось щойно подумала, як же цікаво писати фентезі))) такі істоти класні! А світи! А магія! А пригоди! А портали! А королі! І принци, і лицарі)) Саме тому я й страшенно люблю цей жанр))
Дякую, Ларо, як завжди, твої огляди неперевершені!

Показати 9 відповідей
Лара Роса
10.01.2024, 19:01:08

Лариса Бондарчук, Обов'язково!))))

avatar
Інна Турянська
10.01.2024, 14:00:36

Чекаю Ілліса)) дуже багато Ілліса)))
І дякую тобі за згадку❤ ти так написала дивовижно. Дякую.

Показати 13 відповідей
Лара Роса
10.01.2024, 16:07:57

Інна Турянська, Дякую!)))

avatar
Олеся Глазунова
10.01.2024, 14:49:04

Нещодавно чекали число підписників 666, а вже незабаром 800)))
Хай кількість читачів зростає

Лара Роса
10.01.2024, 15:03:44

Alesia, Дякую! Це неабияк радує)))

avatar
Тетяна Маркова
10.01.2024, 12:48:33

Дякую!

Лара Роса
10.01.2024, 12:49:58

Тетяна Маркова, Приємних переживань за читанням!))

Інші блоги
Блеф, який став правдою
Вітаю вас, друзі! Сьогодні я роблю крок, який багатьох здивує, а когось, можливо, відштовхне. Я публікую нову книгу «Податок на надію». І це не просто художній текст. Літературне хуліганство, перформанс, виклик. Безжальний
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Герої вирушили в гості ;))))
Моїм героям вдома не сидиться... Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості))) Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"? Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Розвиток подій продовження роману
❤️ Любі мої. Вже вийшло кілька глав другої частини "Ти мій вибір". Мені важливо знати Вашу думку в коментарях. Будь ласочка витратьте одну хвилинку і поділіться зі Мною Можна коротко ❤️ А можна довше❤️ ❤️ а
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше