Додано
05.10.23 17:07:12
Школа. Любов. Роман "Практична ПедагогІка"
Вітаю, шановні читачі та автори! Особливо вітаю тих, хто є педагогом за професією, покликанням, станом душі.
У Міжнародний день вчителя запрошую на сторінки твору «Практична педагогіка», половина якого вже викладена на сайті.

Про що роман?
- Про шкільне життя від 1 вересня і до…. Зустрічі випускників.
- Про життя одного класу протягом навчання у 10 та 11 класах в період «шалених дев’яностих».
- Про нестандартну історію кохання вчительки та її учня.
- Про вибір між «буде, як буде» або «варто втрутитися».
- Психологію учнів, учителів, батьків.
- Душевні метання молодої вчительки, яка постійно потрапляє у складні життєві ситуації.
- Про перемоги та поразки, втрати, бо без цього ніяк.
- Про 25 доль, різних доль, з яких одна – Софії Костянтинівни Соломіної, класного керівника спочатку 10 класу, а 24 – її вихованців, дівчаток і хлопців. Різні особистості зі своїм внутрішнім світом, темпераметном і життєвими орієнтирами.
Якщо зацікавилися, то не відкладайте на потім, натискайте на назву й приємних вражень:
І не забувайте радувати автора відгуками та вподобайками!
Ми всі вийшли із школи, тому усіх вітаю
з Міжнародним днем учителя!

Ваша Ксенія,
Ксенія Демиденко
763
відслідковують
Інші блоги
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Цього тижня завершила книжку,, Відлуння музики ''. Ви ж знаєте як сильно я люблю музику та літературу. Тепер я не знаю за що братися далі - за книжку,, Повернення до себе '' чи ,,Сонце в бетоні. Історія української рок
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю Вас з Днем вчителя!
Здоров'я міцного, наснаги, удачі, терпіння, натхнення у нелегкій праці і мирного неба!!!
Творіть! Ви пишете дуже гарні, цікаві книги!
Лана, Дякую! І Вам миру й гармонії.
Оксанчику, привіт!
Мої тобі вітання з учительським Днем! Багато сил, терпіння й натхнення тобі у благородній учительскій справі!
Мореас Фрост, У грудні 10 буде, 4 клас.
Вітаю вас з учителя!) Успіху у цій нелегкій праці та творчості)
Ксенія Демиденко, Директор явно був людиною розумною)
Вітаю Вас з днем вчителя. Не терпіння та наснаги на ційстезі .перемоги всім і миру.
Ldmk, Як буде ПЕРЕМОГА, то все інше зробимо руками. Не звикати, нація трудяща. От тільки з сусідами не пощастило.
Дякую за привітання! Вам теж миру і добробуту!
Вітаю Вас, Ксеніє, зі святом! Натхнення, сил, терпіння, наснаги, радості, удачі, міцного здоров'я!
Наталя, Дякую! Хотіла привітати сама, а напросилася на привітання. Насправді я вдячна долі, що загнала мене саме в школу. Хоча, я б хотіла ще спробувати побути лікарем. Може, в іншому житті, бо там довго вчитися)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати