Додано
30.09.23 20:50:08
Цитати...
41 глава книги "Хибні мантри" вийшла концентрованою (це третя книга циклу). В ній виявилося забагато розумностей. Настільки багато, що обрати якусь одну цитату для оформлення мені було важко і я звернулася у фейсбуці до читачів з проханням допомогти.

Мабуть, так вийшло тому, що два пікапери в одній главі одночасно, то трохи забагато, треба було їх розділити, але вже як є =)

Дякую всім, хто відгукнувся і проголосував вподобайками. Оформити всі фізично поки що не можу, але початок є))

Всім мирного неба!
❤️, Лана Вернік
Лана Вернік
3145
відслідковують
Інші блоги
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Сьогодні діє знижка на "В полоні блискавки" ------------------------------------------------------------------ МОРВЕЙН Стукіт в двері. Я не поспішаю відповідати, насолоджуюсь моментом. Бо це єдині двері, в які мій брат стукає і смиренно
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКрутяк!
А про послідовну полігамність і моральний маркетинг? Будуть?
Лана Вернік, Дякую величезне )))
Купила собі, буду насолоджуватися. Дякую Вам щиро. Глибоко та зі змістом ❤️
Halyna Shchyrba, дякую)
Дуже люблю читати ваші неймовірні книжки! Всі історії вражаючі і залишаються надовго в душі та думках. Дуже тішуся, що познайомилася з вашою творчістю, бо історії тримають в напрузі та не залишають байдужими від першої глави і до фіналу! Щиро дякую за вашу працю.
Анна Багирова, дякую) "Хибні мантри" триматимуть в напрузі однозначно.
Багато книг прочитала, є які сподобались, які не дуже.., але ваші ВСІ шедеври, дуже рада, що ви знайшли себе в написанні таких крутих книг, а ми Вас)))
Елена Пасичник, є тут в коментах людина, яка може багато чого розповісти про суб'єктивність світогляду, але... я рада, що особисто ВАМ мої книги подобаються) дякую ❤️
а в пікаперів ну зовсім не буває невдач?))
Іра Сітковська, ну чому ж не буває? Бувають. Пам'ятаєте, коли хлопці говорили про манікюр? Він же тоді казав, що іноді можна не вгадати... Але невдача жодним чином не впливає на їхню самооцінку)))
клас)
Іра Сітковська, ❤️
Хибні мандри- дуже дуже мені подобаються, кожен новий розділ це шедевр, ну і звісно посібник по психології і не тільки. Це кайф
Natasha Volodimirivna, рада, що Вам подобається книга)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати